comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Van Persie - Tosic kırmızı kart pozisyonu canlı yayında kavga çıkardı

06 Şubat 2017, Pazartesi 00:32
Van Persie - Tosic kırmızı kart pozisyonu canlı yayında kavga çıkardı

Beşiktaş - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından Beyaz TV stüdyolarında gerilim dolu anlar yaşandı. Sinan Engin stüdyoyu terk etti. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından yaşanan olaylar, karşılaşma içinde hakem Ali Palabıyık'ın verdiği kararlar spor programlarında da oldukça tartışıldı. 

Fenerbahçe'nin, Beşiktaş'ı 71. dakikada 1-0 mağlup ettiği maçın ardından özellikle maç içinde iki takım futbolcuları arasında yaşanan gerginlikler, koridorlarda çıkan kavga ve Tosic ile Van Persie arasındaki gerilim sonrası Tosic'in atılması geceye damga vurdu. 


Beşiktaş - Fenerbahçe maçı sonrası Beyaz TV Sinan Engin - Ahmet Çakar tartışması


Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ardından Beyaz Futbol stüdyolarında yorumcu Sinan Engin, karşıt görüşler gelmesinin ardından adeta çileden çıkarak stüdyoyu terk etti. 
"HAKEM TESİR ETMEDİ SÖZLERİNE TEPKİ..."

Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz'ın "Maçın hakemi tesir etmedi. Sadece Van Persie'yi suçlamakla olmaz. Hakeme yedirmiştir ve kırmızı kart doğru karar. Beşiktaş hakemle kaybetmedi. Beşiktaş iyi futbol oynamadı. Fenerbahçe deplasmanda oynaması gerektiği gibi oynayarak hak ettiği 3 puanı aldı. Tarafsız gözle bakanlar bunları söyleyecektir. Ayrıca bütün bu gerilimlerin sebebi sadece Van Persie değil, Oğuzhan'dır. Oğuzhan kaptan gibi davranmıyor." sözlerine sert tepki gösterdi. 

"BEN BÖYLE EYYAM GÖRMEDİM'"

Sinan Engin ise Abdülkerim Durmaz ve Ahmet Çakar'ın yorumları karşısında "Ben böyle eyyam görmedim. Her şeyi Oğuzhan yaptı yani. Van Persie masum. Adam maçı karıştıran isim oldu be. Sahte kabadayı gibi her yerde. Dil çıkardı, gol attı Oğuzhan'ın önüne kaydı. Elini şortunun içine soktu. Bunları yapan Van Persie masum, Oğuzhan kabahatli. Ben böyle eyyam görmedim. Ali Palabıyık bugün Beşiktaş hakemler tarafından kollanıyor dendiği için resmen katletti maçı." şeklinde tepki gösterdi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)