comScore

Valencia Valencia

Valencia'nın oyuncusu sarhoş oldu, Prandelli'ye küfür!

21 Aralık 2016, Çarşamba 19:51
Valencia'nın oyuncusu sarhoş oldu, Prandelli'ye küfür!

Valencia'nın orta saha oyuncusu Dani Parejo gittiği bir gece kulübünde sarhoş olunca hocası Prandelli'ye edilen küfürler sosyal medyaya sızdı. 

FutbolArena Dış Haberler - İspanya La Liga takımlarından Valencia'nin İspanyol futbolcusu Dani Parejo gittiği bir gece kulübünde sarhoş olunca, taraftarla birlikte çektiği video sosyal medyaya sızdı. 

PRANDELLI'YE KÜFÜR! "S.. GİT"
Valencia'nin İspanyol orta saha oyuncusu Dani Parejo gittiği gece kulübünde bir hayranı tarafından kameraya alındı. Sarhoş olduğu görülen Parejo ile video çeken İspanyol taraftar, kayıt esnasında teknik direktör Prandelli için "S... git" diye konuştu. Bu küfür esnasında Parejo'nun da gülümseyerek kameraya bakması İspanyol basınında gündem oldu. 

ÖZÜR DİLEDİ

Dani Parejo sosyal medyaya sızan bir görüntüler hakkında daha sonra, "Bu görüntülerin uygun olmadığının farkındayım ve pişmanım. Kulübün, taraftarların, antrenörlerin ve takım arkadaşlarımın beni affetmesini diliyorum. Boş bir anıma denk geldi. Tabi ki bu bir mazaret değil fakat ertesi gün antrenmanım yoktu. Eğlenmek istedim ama tabi ki uygunsuz görüntülerdi." diye konuştu. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"