comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Vagner Love: "Alex ve Baroni ön yargılarımı sildi"

01 Eylül 2016, Perşembe 20:46
Vagner Love:

Alanyaspor'un yeni transferi Vagner Love, transfer sürecini anlattı.

FutbolArena - Alanyaspor dünya futbolunun bilinen golcüsü Vagner LoveMonaco'dan transfer etti. Love transferi ile ilgili olarak önemli Lig TV'ye açıklamalarda bulundu.

"Öncelikle Monaco'dan ayrılmam hiç kolay olmadı. Kulüple ilgili bazı sıkıntılar vardı. Menajerim oraya geldi ve kulüple görüştü. Alanyaspor'un beni ne kadar istediğinden bahsetti. Alanyaspor'un beni bu kadar istemesi çok hoşuma gitti. Monaco büyük bir kulüp ve şehir ama orada hedefleriklerimi yapamamıştım. Burada Alanyaspor'da oynadığım sürede ise gerçek potansiyelimi Türk izleyicilere göstermek istiyorum." dedi.
"ALEX VE BARONİ KORKULARIMI ORTADAN KALDIRDI" 

Türkiye'de daha önce oynamış olan Alex ve Baroni ile görüştüğünü açıklayan Love "Onlar bana çok pozitif geri dönüşlerde bulundular. Bu da benim için çok önemliydi. Belli başlı korkularım ve ön yargılarım vardı, ailemi getirecektim buraya ve onlarla konuştuktan sonra bu ön yargılarım ortadan kalktı." dedi. 

Fenerbahçe ve Trabzonspor'a karşı oynadığını ve Türk taraftarını bildiğini söyleyen Love, "Burada o futbol atmosferini görmüştüm. Mesela Monaco'da o tribünün ateşini, sıcaklığını hissedemedim. Burada ise onu hissetmek istiyorum. Biz Brezilyalılar burada seviliyoruz" şeklinde görüş bildirdi. 

"Sahada eski Love'ı; atak oynamayı seven, hızlı, çabuk, gol atmayı seven Vagner Love'ı göreceksiniz." diyen Brezilyalı yıldız, "Ben fiziksel olarak çok iyi durumdayım, antrenmanlarımı yaptım. Birkaç gün içinde takıma ve arkadaşlarıma adapte olmam lazım onun dışında sorunum yok." dedi.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.