comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Uğur Çiftçi ve Serdar Gürler konuştu

19 Ekim 2016, Çarşamba 14:59
Uğur Çiftçi ve Serdar Gürler konuştu

Gençlerbirliği'nde Uğur Çiftçi ve Serdar Gürler, Çaykur Rizespor maçına dair kulüp web sitesine açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Çaykur Rizespor hazırlıklarını sürdüren Gençlerbirliği'nde Uğur Çiftçi ve Serdar Gürler, Çaykur Rizespor maçına dair kulüp web sitesine açıklamalarda bulundu.

Uğur, Galatasaray'a kaybederek biten namağlup serilerinin ardından yeni bir seri yakalamak istediklerini kaydetti ve şunları söyledi:
 
“Geçtiğimiz hafta, Galatasaray karşısında özellikle ikinci yarıda güzel bir oyun sergilememize rağmen istediğimiz sonucu alamamıştık. Bu hafta bu şanssız mağlubiyetin verdiği hırsla daha çok çalıştık. 6 maçlık bir yenilmeme serimiz vardı. Bunu kaybettik ama Çaykur Rizespor maçını kazanarak, galibiyetle başlayan yeni bir seri yakalamak istiyoruz. Gerek saha içinde , gerekse analizlerle hafta içi antrenmanları çok iyi geçirdik. Rize'den iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum. Her zamanki mücadeleci, birbirine kenetlenmiş Gençlerbirliği'ni Rize'de de göstereceğiz.”
 
Serdar Gürler ise Rize'ye üç puan almak için gittiklerini kaydederek şunları söyledi:
 
“Maça iyi hazırlandık. Tüm takım galibiyete odaklanmış durumda. Rize deplasmanına üç puan için gideceğiz. İyi bir futbol ve skorla dönmek istiyoruz. Mücadele ve birliktelikle bunu da inşallah başaracağız.”

FutbolArena haber turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.