comScore

Uruguay'da Cavani şoku yaşanıyor

04 Temmuz 2018, Çarşamba 18:44
Uruguay'da Cavani şoku yaşanıyor

Dünya Kupası'nda çeyrek final turunda Fransa ile karşılaşacak Uruguay'da golcü futbolcunun Cavani'nin forma giymesinin zor olduğu öğrenildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda çeyrek final turunda Fransa ile karşılaşacak olan Uruguay'da Cavani şoku yaşanıyor. Portekiz ile oynanan maça attığı goller ve performansıyla damga vuran yıldız futbolcunun Fransa karşılaşmasında oynaması tehlikeye girdi. 


Cavani Uruguay - Fransa maçında oynayacak mı?


Uruguay'ın 4 Temmuz 2018 günü gerçekleştirilen antrenmanına katılamayan Cavani'nin Fransa maçına yetişmesinin zor olduğu öğrenildi. Fransız ve Uruguay basınında çıkan haberlere göre, son antrenmanda yer almayan Cavani'nin ağrılarının devam ettiği ve Fransa maçında oynamasının oldukça zor olduğu kaydedildi. 

UİS SUAREZ & EDİNSON CAVANİ ORTAKLIĞI
Uruguay yıllardan beri dünyanın en iyi 10 santrforu arasında rahatlıkla ismi sayılan iki golcüye birden sahip ancak bu iki ismi yeterince verimli kullanamıyor. Aralarında rol paylaşımı mı, liderlik mücadelesi mi bilinmez bu iki isim takımlarındaki olağanüstü performanslarını Uruguay Milli Takımında beklendiği seviyede veremiyorlar. Bu turnuvada bu iki oyuncunun performansı yine merakla takip edilecek ve Uruguay'ın kaderi bu ikilide olacak. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"