comScore

Uruguay Çekya şifresiz izle (Saat kaçta, hangi kanalda?)

23 Mart 2018, Cuma 01:04
Uruguay Çekya şifresiz izle (Saat kaçta, hangi kanalda?)

Uruguay Çekya ile karşı karşıya geliyor! 2018 Dünya Kupası öncesi Uruguay Çekya maçı şifresiz olarak canlı nasıl izlenir sorusunun cevabı haberimizde.

Uruguay Çekya şifresiz izle! 2018 Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Uruguay Çekya ile sahasında karşı karşıya gelecek. Uruguay Çekya maçını izlemek isteyen futbolseverler için tüm detayları bir araya getirdik. Uruguay Çekya canlı izle seçeneği var mı? Uruguay Çekya maçını şifresiz izlemenin yolları var mı? Tüm soruların yanıtları haberimizde.


Uruguay Çekya 2018 Dünya Kupası Elemeleri puan durumu (23 Mart 2018)


2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri C Grubu'nda Almanya, Kuzey İrlanda, Norveç, Azerbaycan ve San Marino ile mücadele eden Çekya 15 puanla 3. sırada yer aldı ve 2018 Dünya Kupası'na katılma hakkı kazanamadı.

Uruguay ise 2018 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri grubunu Brezilya'nın arkasından 31 puanla 2. sırada bitirerek Dünya Kupası'nda doğrudan katılma hakkı kazandı. Uruguay Güney Amerika'da bulunan güçlü ülkeler Arjantin, Kolombiya, Peru ve Şili gibi rakiplerinden daha çok puan toplayarak eleme gruplarında göz doldurmayı başardı.

 

Uruguay Çekya aralarındaki son maçlar


İki takım arasındaki bugüne kadar sadece iki maç oynandı. 1997 yılı Konfederasyon Kupası'nda karşı karşıya gelen iki ülke arasındaki ilk maçı Uruguay 2-1 kazanmış, ikinci maçı da Çek Cumhuriyeti 1-0 kazanmıştı. İşte o iki maç

15/12/97    KK    Çek Cum.    1 - 2    Uruguay    (0 - 1)
21/12/97    KK    Çek Cum.    1 - 0    Uruguay    (0 - 0)

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da! 


Uruguay Çekya saat kaçta, hangi kanalda?


FIFA'nın hazırladığı takvime göre 2018 Dünya Kupası öncesi Uruguay Çekya ile hazırlık maçında karşılaşacak. Uruguay Çekya maçı 23 Mart Cuma günü saat 14.35'de oynanacak. Uruguay Çekya maçı Türkiye'de yayınlanmayacak. Ancak karşılaşmayı dünya genelinde yayınlayacak televizyon kanallarının listesi şu şekilde:

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"