comScore

FutbolArena TV

Ünlü oyuncu Talat Bulut, Galatasaray'ı bırakıp Fenerbahçeli oldu

29 Mayıs 2017, Pazartesi 00:03

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Spor Toto Süper Lig'de 2016/17 sezonunda elde ettiği şampiyonluğu siyah beyazlı taraftarlar tüm Türkiye'de coşkuyla kutlarken, Gaziantepspor - Beşiktaş maçının ardından ünlü oyuncu ve aynı zamanda Galatasaraylı olan Talat Bulut, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda çarpıcı bir karar aldığını söyledi. 

Beşiktaş'ın şampiyonluğu sonrası Galatasaraylı ünlü Fenerbahçeli oldu


Beşiktaş'ın, Spor Toto Süper Lig 33. haftasında deplasmanda Gaziantepspor'u deplasmanda 4-0 yenerek galip geldiği maçın ardından şampiyonluğunu garantilemesi sanat camiasında da büyük dikkat çekti. Ünlü oyuncu Talat Bulut, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Galatasaraylı olduğunu fakat Galatasaraylılığı bırakıp bundan böyle Fenerbahçeli olduğunu söyledi. 

TALAT BULUT'UN AÇIKLAMASI:

"Bu sezon Beşiktaş şampiyon oldu. Takımı kutluyorum. Böyle bir günde karar aldım. Çocukluğumdan beri tuttuğum Galatasaray'ı bıraktım ve Fenerbahçeli oldum. Nedenini söylemeyeceğim. Sizler tahmin edersiniz zaten."

Talat Bulut kimdir?

 
1956 yılında Kars'da doğdu. Eğitimini, Hacettepe Üniversitesi, Elektronik Mühendisliği bölümünde sürdürürken 2. sınıfta yarıda bırakan Talat Bulut, sanat yaşamına 1975 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda Dimitrov adlı oyunda sahneye çıkarak başladı.

Uzun süre AST bünyesinde çalışan sanatçı, Türkan Şoray'ın teşvikiyle kamera karşısına geçerek Hazal filmiyle sinemaya adım attı. Bir dönem Türk sinemasının üretkenliğinin azaldığı süreçte etkinliklerine ara verdi. Kaliteli filmlerde oynamayı tercih eden Bulut; halen sinema ve dizi filmlerde rol almanın yanısıra seslendirme çalışmaları da yapmaktadır. Geniş izleyici kitlesiyle tanışmasına neden olan film Manisa Tarzanı'dır.

Beşiktaş Videoları