comScore
1 / 20

Ünlü model Tuğçe Aral Galatasaray taraftarıymış

Ünlü model Tuğçe Aral Galatasaray taraftarıymış
FutbolArena - Bir yarışmada “Türkiye’nin En Uzun Bacaklı Modeli” seçilen ve hala bu ünvanını koruyan Tuğçe Aral sıkı bir Galatasaray taraftarıymış. Tuğçe Aral, "Manken olmasaydım Galatasaray’a stoper veya forvet olurdum" dedi.
 

Galatasaraylı Tuğçe Aral kimdir?


Gürcistan göçmeni olan güzel model, İstanbul’da doğup büyümüş. Kendisiyle ilgili “Karadeniz kızıyım denilebilir” şeklinde konuşuyor. Kocaeli Üniversitesi mezunu güzel, bir modellik yarışması aracılığıyla keşfedilmiş. Bu yarışmada ilk üçe girememesine rağmen ’Bayan bacak’ ünvanını alarak beğenilen modellerden biri olmuş. 2013’de Best Model Of Turkey yarışmasında Best Swimsuit seçilen Tuğçe, 2014’deki Miss Freedom Of Turkey yarışmasında ise birinci olarak “Kraliçe” ünvanını almış. 1.77 boyundaki Türk güzeli estetik sorusuna “Sadece göğüslerim esteik. Yüzümde hiçbir estetik yok, dudaklarım dolgun olduğu için estetik zannediyorlar. Nedense güzel şeylerin doğal olduğunu kabul edemiyor insanımız. Allah vergisi her zaman daha güzeldir.” Diyor.

Tuğçe Aral, “Spor yapıyor musun?” sorusuna şöyle cevap veriyor: “Son bir senedir düzenli olarak yapıyorum fakat daha öncesinde hiç yapmadım. Okul yıllarımda beden eğitimi derslerine bile girmezdim. Buna rağmen tüm yarışma derecelerimi sporsuz vücudumla almıştım. Genetik şans diyebiliriz. Anem de çok fit ve çok güzel bir kadın. Bunca yıl spor yapmadığım için hiç pişman olmadım, fakat şimdi yapıyor olmaktan gayet memnun ve mutluyum.”