comScore

Unavailable ne demek? Unavailable Türkçe anlamı - Unavailable nedir? The Service ise Unavailable ne demek? The Service is Unavailable Türkçe çevirisi

20 Haziran 2018, Çarşamba 15:23
Unavailable ne demek? Unavailable Türkçe anlamı - Unavailable nedir? The Service ise Unavailable ne demek? The Service is Unavailable Türkçe çevirisi

İnternet ortamında ve birçok internet sitesine girdiğiniz zamanlar Unavailable uyarısı alanlar son dönemde çok sıkılmış durumda. Unavailable nedir? Unavailable ne demek? sorusuna yanıt arayanlar genellikle karşılaştıkları The Service is Unavailable Türkçe çevirisini merak etmeye başladı. Unavailable kelimesine dair merak ettikleriniz haberimizde. 

Unavailable ne demek? Unavailable nedir? Unavailable uyarısı ne anlama geliyor? Özellikle internet ortamında son dönemde bu uyarıyla karşı karşıya kalanlar genellikle The service ise unavailable uyarısıyla karşı karşıya kalıyor. Peki Unavailable nedir? Unavailable uyarısı ne? Unavailable ne anlama geliyor The Service ise Unavailable çevirisi nedir?

İnternet ortamında pek çok siteyi ziyaret ettiğiniz zaman genellikle Unavailable uyarısı alanlar çok sıkılmış durumda. Unavailable uyarısının ne anlama geldiğini merak edenler ise özellikle The Servise is Unavailable uyarısıyla karşı karşıya kalıyor. Son olarak YKS sınav yerlerini öğrenmek için ÖSYM resmi internet sitesine giriş yapmaya çalışırken Unavailable uyarısıyla karşı karşıya kalıyor. Bu doğrultuda Unavailable ne demek? Unavailable nedir? Unavailable ne anlama geliyor? Unavailable Türkçe çevirisi nedir? şeklinde aramalar yapılmaya başlandı. 

Unavailable ne demek? sorusuna yanıt arayanlar için Unavailable öncelikli olarak kullanım dışı demektir. Yani girmekte olduğunuz internet sitesi veya herhangi bir yer için Unavailable uyarısı aldığınız zaman o servis şu anda kullanılamıyor anlamına gelmiyor. Bu doğrultuda The Service ise Unavailable uyarısı da "Servis şu anda kullanım dışı. Servis şu anda kullanılamıyor." anlamına geliyor. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)