comScore

Ünal Karaman'dan TFF'ye Lucescu tepkisi

11 Ekim 2017, Çarşamba 19:48
Ünal Karaman'dan TFF'ye Lucescu tepkisi

Ünal Karaman, 2018 Dünya Kupası elemelerinde hayal kırıklığı yaratan milli takımı, Mircea Lucescu'yu ve TFF'yi eleştirdi.

FutbolArena - Teknik direktör Ünal Karaman, A Milli Futbol Takımı'nın 2018 FIFA Dünya Kupası'na katılma hakkı elde edememesini değerlendirdi.
 

Ünal Karaman'dan Mircea Lucescu ve A Milli Takımı yorumu


Teknik direktör Ünal Karaman Ampute Milli Takımı'nın başarısına ilişkin, ayakta alkışladığını, saygı duyduğunu, insanın yüreğinin engelli olmaması gerektiğini bildirdi.

Yürek sağlam olduktan sonra fiziksel engellerin çok sorun olmadığını aktaran Karaman, sportif alfabenin gözden geçirilmesi gerektiğini ifade etti.
"LUCESCU'YU BURAYA GETİREN SEBEPLERİ TARTIŞALIM"

Bu işin ekonomik ve sosyolojik boyutlarının daha geniş değerlendirilmesi gerektiğini belirten Ünal Karaman, şöyle konuştu:

"Dünya Kupası'na katılamamak üzücü. Elimize gelen önemli fırsat vardı, değerlendirememek üzücü. Bu bir oyun neticede. Biz neysek, futbolcularımız o. A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu'ya saygı duyuyorum. Önemli olan Lucescu'yu buraya getiren sebepleri tartışmak. Onu buraya getiren zihniyeti, 'Hangi plan, program neticesinde bu kararı aldı?' onun tartışmasını yapıp, sonucunu bulmalıyız. Bireyler üzerinden tartışmaya girecek olursak, iki adım yol almamız mümkün değil."

Milli Takımla ilgili tüm gelişmeleri Milli Takım Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.