comScore

FutbolArena TV

Ünal Karaman: "Şartlar ne olursa olsun asla teslim olmayacağız"

11 Aralık 2019, Çarşamba 20:05

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, UEFA Avrupa Ligi'nde grupta oynayacakları son Basel maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında Avrupa kupalarındaki rotasyon eleştirilerine yanıt verdi. 

"EN ÇOK MAÇ OYNAYAN VE SAKATLIK SORUNU YAŞAYAN TAKIMIZ"

Biz hiçbir zaman için kendi yaşadığımız sıkıntıları dışarıyla fazla paylaşmadık. Kendi içimizde çözmeye gayret gösterdik. Ligde en fazla müsabaka oynayan takımız. En fazla sakatlık sorunu yaşayan takımız. Önce gençlerimize güvenerek, her fırsatta kadro dinamiği içinde birbirine sahip çıkan grup olarak en iyi ve samimi şekilde ülkemizi temsil etme noktasında gayretliyiz. Dışarıdan nasıl görürseniz, o şekilde yorumlarsınız. Şartlar ne olursa olsun, asla teslim olmayacağız. 

"KARDEŞİM BU KULÜBÜN O KADAR DA LÜKSÜ OLSUN"

Trabzon'da bıraktığım oyuncular arasında Sosa, Nwakaeme ve Sörloth'u rotasyon olarak değerlendirebiliriz. Sturridge ve Kamil Ahmet son maçta ufak rahatsızlıklar yaşadı. Kardeşim o kadar da bu kulübün lüksü olsun. Bu oyunculara sezon başından beri çok yük bindi. İşin içinde olup da işine gelenler anlıyor. İşine gelmeyenler istedikleri şekilde yorumluyor zaten. 

Trabzonspor Videoları