comScore

Galatasaray Galatasaray

Umut Bulut'a Levent Nazifoğlu'nun geçmişini hatırlattılar

11 Eylül 2016, Pazar 14:54
Umut Bulut'a Levent Nazifoğlu'nun geçmişini hatırlattılar

Galatasaray taraftarları Umut Bulut'un 'Sen kimsin?' dediği Levent Nazifoğlu'nun geçmişini hatırlattı.

FutbolArena - Galatasaray'ın Kayserispor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Umut Bulut'un Levent Nazifoğlu'na yönelik sözleri gündem yarattı.

'SEN KİMSİN?'
Levent Nazifoğlu'nu hedef alan Umut Bulut, "Tarık, Olcan ve bana gelip 'Ben olduğum sürece burada oynayamazsınız' diyor. Sen kimsin? Galatasaray'ın paralı elemanısın. Yönetici misin, başkan mısın? Beni itibarsızlaştırıp paragöz ilan ettiler. Haberler çıkarıp taraftarların önüne attılar. Sonra dünyanın transferini yaptılar. Galatasaray'da 4 senede 8 kupa kazandım. Onlar neler verdi bilemiyorum. Daha güzel bir şekilde ayrılabilirdim." ifadelerini kullandı.
Levent Nazifoğlu'nun geçmişini A Spor'da katıldığı bir programda sarf ettiği sözlerle Umut Bulut'a hatırlatan Galatasaray taraftarları, sosyal medyada tecrübeli futbolcuya tepki gösterdi.

LEVENT NAZİFOĞLU'NUN SÖZLERİ HATIRLATILDI
Levent Nazifoğlu söz konusu programda "12 yaşında Galatasaray'a geldim. 4 yıl amatör, 6 yıl profesyonel olarak oynadım ve bu süreçte para alamadım. Bazı futbolcular bunu dert edip mahkemeye veriyordu ama ben böyle bir şeye tenezzül etmedim. 23 yaşında başka takıma gitmem gündeme gelince Galatasaray'dan ayrılmamak için futbolu bıraktım. 96-99 yıllarında Galatasaray'da yöneticilik yaptım. Hagi, Iliev ve Filipescu transferlerini Ergün Gürsoy'un talimatlarıyla gerçekleştirdim. Bu transferler Galatasaray'ın sonrasında para kazandığı isimlerdi. Ardından Ali Sami Yen Stadyumu'nun kordinatörlüğü görevine getirildim. Bu zamana kadar görevlerimi yaparken bir kuruş para almadım." sözlerini sarf etmişti.


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.