comScore

Galatasaray Galatasaray

Umut Bulut, Galatasaray neden haciz gönderdi?

10 Şubat 2017, Cuma 19:24
Umut Bulut, Galatasaray neden haciz gönderdi?

Galatasaray bugün Umut Bulut'tan gelen haciz işlemleriyle sarsıldı... Olay 5 dakika ile çözüme kavuştu.

FutbolArena - Galatasaray uzun yıllar formasını giyen Umut Bulut'a olan borcunu ödemeyince Umut Bulut tarafından, kulübe haciz işlemi başlatıldı. 

Sezon başında Kayserispor'a transfer olan Umut'a, Galatasaray kulübünün 2015-16 sezonundan kalan ödemesi bulunuyordu. Buna karşın Galatasaray kulübü belirtilen süre içinde bu ödemeyi gerçekleştirmedi.
UMUT BULUT EKSTRA SÜREYİ KABUL ETMEDİ

Galatasaray Kulübü Umut'tan elindeki Ocak 2017 tarihli senetin ödemesi için ekstra süre istedi. Buna karşın Umut, Galatasaray'ın bu teklifini kabul etmeyip ödemenin hemen yapılmasını talep etti. Galatasaray Kulübü ise ödemeyi yapmayınca Umut Bulut hukuksal yollara başvurdu.

Umut, Galatasaray Kulübüne haciz işlemi başlatırken dün sarı kırmızılıların hesapları bloke oldu. Bugünse Galatasaray kulübü mesainin bitimine 5 dakika kala yaptığı ödemeyle haciz işlemini durdurdu ve banka hesaplarını da yeniden açtı.

LEVENT NAZİFOĞLU İLE TARTIŞMIŞTI

Sezon başında Kayserispor'a gönderilen Umut Bulut ile Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu tartışmıştı. Levent Nazifoğlu Umut Bulut için "Onun dini imanı para olmuş" derken Umut Bulut da "4 senedir Galatasaray'da 8 kupa kazandım, onlar ne verdi bu kulübe? Beni paragöz olarak göstermeye çalışıyorlar" demişti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)