comScore

Galatasaray Galatasaray

Umut Bulut ayrılık sonrası konuştu

02 Eylül 2016, Cuma 10:42
Umut Bulut ayrılık sonrası konuştu

Galatasaray'dan Kayserispor'a transfer olan Umut Bulut, imza sonrası açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın kadroda düşünmediği ve transferin son gününde Kayserispor'a kiraladığı Umut Bulut, sarı kırmızılı kulübe kırgın olmadığını dile getirdi ve, "Tabii gönül isterdi ki Galatasaray'dan güzel ayrılmak ama şartlar bu şekilde gelişti" dedi.

"GALATASARAY'A GOL ATMAK HEDEFİM"
DHA'ya konuşan tecrübeli golcü, "Öncelikle bu transferin herkes için hayırlı olmasını diliyorum. Artık Kayserispor forması altında Kayserispor için elimden gelen her şeyi yapacağım. Bundan sonra oynadığım dönemlerde Kayserispor için goller atıp, katkı sağlamak istiyorum. Ben Kayserili, Yeşilhisarlıyım. Hem merkezde hem de ilçelerde akrabalarımız var. Kendi memleketime geldim. Tabii gönül isterdi ki Galatasaray'dan güzel bir şekilde ayrılmak ama şartlar bu şekilde gelişti. Memleketime geldiğim için mutluyum. İnşallah herkes için de hayırlı olur. Güzel bir camiaya, hedefleri olan bir camiaya geldim. İnşallah bundan sonra Kayserispor forması için ter dökeceğim. Elimden geldiği kadar takıma faydalı olmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

Yüzü sürekli gülen milli futbolcu, antrenmanı izleyen taraftarın 'Eski takımın Galatasaray'a karşı oynayacağın maçta gol atacak mısın?' şeklindeki sorularına 'Elbette. Bir Kayseri sözü var, dostluk başka alışveriş başka diye. Ben, şu anda Kayserispor'un futbolcusuyum. Sadece Galatasaray değil, oynayacağım tüm maçlarda gol atmak hedefimdir' diye sözlerini tamamladı.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.