comScore

Ümit Karan'ın gözleri doldu! Milli Survivor'da haftanın şampiyonu

06 Mart 2018, Salı 09:59

Survivor 2018 6 Mart Salı günü yayınlanan yeni bölümünde Türkiye, Romanya ve Yunanistan'da erkekler ile kadınların en iyileri karşı karşıya geldi. Erkeklerde şampiyon olan Ümit Karan'ın oyun sonrasında gözleri doldu. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de 6 Mart Salı günü bir ilk yaşandı. Daha önceki senelerde olmamış bir uygulamayı bu sezon programa dahil ederek enternasyonel Survivor yarışması başlatan Acun Ilıcalı izleyenleri yine ekranlara kilitledi. 

Survivor 2018'de Türkiye'de en iyi erkek performansını sergileyen yarışmacı, Romanya ve Yunanistan'ın en iyi erkeklerine karşı yarıştı. Erkeklerde bu alada zirveye ulaşan Ümit Karan, Yunanistan'dan Ilias ve Romanya'dan Kirita'ya karşı mücadele etti. Futbol sahalarında birçok kez karşı karşıya gelen Ümit Karan - Kirita mücadelesine bu kez Survivor'da şahit olduk. Erkeklerin en iyisinde finale kalan Ümit Karan ile Kirita'nın yarışması ise tam anlamıyla nefesleri kesti. 
 

Survivor Enternasyonel oyunu kim kazandı? (Ümit Karan, Kirita, 6 Mart Salı yeni bölüm)


Survivor 2018'de 6 Mart Salı günü yeni bölümde tam anlamıyla bir düello gerçekleşti. Erkeklerin en iyi performansını sergileyen Ümit Karan, Ilias ve Kirita'ya karşı mücadele etti. Ümit Karan sezon başından beri Survivor'da sergilediği kaliteli performansı burada da devam ettirdi ve son oyunda Kirita ile karşı karşıya geldi. Ümit Karan atışlarda Kirita'nın önüne geçerek oyunu kazanarak erkeklerin en iyisi olarak şampiyonluğunu ilan etti. 


Survivor Enternasyonel kadınlarda kim şampiyon oldu? (6 Mart Salı 2018)


Survivor 2018'de Türkiye, Romanya ve Yunanistan'a karşı kadınlarda Türkiye adına haftanın en iyisi olarak Damla yarıştı. Damla uzun süre iyi mücadele ettiği maçta Larissa'ya mağlup olarak yarışmayı kazanamadı. Oyun sonrasında gözyaşlarına hakim olamayan Damla yaptığı açıklamada, "Milli duyguları yaşadığım için belki de bu kadar çok fazla üzüldüm. Bir dahaki sefere şans bulmak için çalışacağım ve daha iyi olmak için elimden geleni yapacağım dedi.  Kadınların bu haftalık şampiyonu ise Larissa oldu. 


ÜMİT KARAN'DAN GALİBİYET KONUŞMASI

Ümit Karan'ın erkeklerde şampiyon olduktan sonra açıklamalarda bulunurken gözleri doldu. Eski milli futbolcu, "Rakiplerimi tebrik etmek istiyorum. Çok güzel mücadeleler oldu. Uzun zamandır milli duyguyu yaşamadığım için gözlerim doluyor. Bana bu fırsatı yaşattığınız için teşekkür ediyorum. Bana bu duyguyu bizlere yaşattığınız için gerçekten teşekkür ediyorum. " diye konuştu. 
 


Ümit Karan kimdir?


Survivor Ümit Karan 1 Ekim 1976 yılında Berlin'de doğdu. Eski millî futbolcu olan Ümit Karan, kariyerine, Almanya'da Berlin takımı Hertha Zehlendorfda başladı. Hertha Zehlendorf dan sonra Türkiyemspor Berlin'e gitti. Bunu takiben Süper Lig'e geçiş yaparak Gençlerbirliği'nde oynamaya başladı.

2001 yılında ise Galatasaray'a transfer oldu ve yine takımının şampiyonluğa erişmesinde büyük pay sahibi oldu. 2004-2005 sezonunun ikinci yarısında Büyükşehir Belediye Ankaraspor ile anlaştı. 2005 sezonunun sonuna kadar Ankaraspor için oynayan Ümit Karan, kiralık sözleşmesinin sona ermesiyle tekrar Galatasaray'a döndü.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.