comScore

Ümit Karan Nagihan'ın sözlerini duyunca çıldırdı: Büyük kavga! "Sen var ya..."

13 Mart 2018, Salı 12:22
Ümit Karan Nagihan'ın sözlerini duyunca çıldırdı: Büyük kavga!

Ümit Karan ile Nagihan arasında Survivor 2018'de gerilim devam ediyor. Ada konseyinde elenen isim açıklanmadan önce Ümit Karan ile Nagihan arasında sert atışmalar yaşandı. 

FutbolArena - Ümit Karan ile Nagihan Karadere arasında Survivor'da gerilim üst seviyeye tırmandı. Nagihan'ın kendi isteğiyle gönüllüler takımına geçmesinin ardından iki takım arasında başlayan gerilim ada konseyinde de devam etti. Nagihan ve Ümit Karan ada konseyinde birbirlerine çok sert ithamlarda bulundular. Survivor 2018'de Nagihan ile Ümit Karan arasında yaşanan kavganın ayrıntılarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. 


Ümit Karan - Nagihan Survivor kavgası


Survivor 2018 12 Mart Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler arasında ödül oyununu oynandı. Ada oyununu kazanan takım All Star olurken, ödül oyunu ise bu kez ilk kez 9-9'a geldi. 9-9'a gelen oyunun ardından ödülün sahibi ise Gönüllüler takımı oldu. Eleme konseyinde ise Nagihan ile Ümit Karan arasında büyük gerilim yaşandı. Kendi isteğiyle gönüllüler takımına geçen Nagihan, ada konseyinde başta Ümit Karan olmak üzere All Star takımına çok sert ithamlarda bulundu. 

NAGİHAN'IN SÖZLERİ:

Bu bana yapılan hakaretler ve iftiralar beni çok üzüyor. All Star takımına çok kırgın değilim. Turabi, Adem, Nihat ve dışarıda görüştüğüm arkadaşlarım var. Tek hedefleri ben olmuşum. Beni halkın gözünde nasıl kötü gösterebilirler diye tüm çabayı gösterdiler. Söylediğim isimleri ayrı tutuyorum. Oyun esnasında benim takım arkadaşlarımı köşeye çekip, "Nagihan'a dikkat edin. O tehlikelidir diyorlar. Başta Ümit Karan yapıyor. Kaptan diyorum ama kaptanlık görevini yerine getiremiyor. Kaptan dediğin görevini layıkıyla yerini getirir. ÜMİT KARAN'IN SÖZLERİ:

Hayatın yalan ve bencillik üzerine kurulmuş birisi. 10 tane hindistan cevizi kırıp tek başına yiyen birisin. Her konuşmada ben yaptım, sayıları ben aldım diyen birisin. En iyi kızlarda seni oynatmadık çünkü en iyisi değilsin. Benim kaptanlık yaptığım formalarda sen o takımın forma rengini bile göremezsin. Hayatın yalan olmuş senin. Hayatın bencillik olmuş. Benimle bundan sonra muhattap olma. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.