comScore

Ulusal Radyo frekansı kaç? Ulusal Radyo İstanbul ve hangi şehirlerde yayın yapacak?

01 Haziran 2018, Cuma 14:49
Ulusal Radyo frekansı kaç? Ulusal Radyo İstanbul ve hangi şehirlerde yayın yapacak?

Ulusal Radyo ilk yayınını yaptı. Ulusal Radyo ilk yayınında kim vard? Ulusal Radyo frekansı kaç? Ulusal Radyo ne zaman tüm Türkiye'de yayın yapacak Ulusal Radyo hakkında bilmeniz gerekenler ve Ulusal Radyo kanalına dair tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

 

Ulusal Radyo resmen açıldı. Ulusal Radyo ilk yayınını yaptı. Ulusal Radyo ilk yayınının ardından Ulusal Radyo ilk yayınını merak edenler Ulusal Radyo  frekansı kaç ve Ulusal Radyo nasıl dinlerim sorularına yanıt aramaya başladı. Ulusal Radyo hakkında merak ettikleriniz ve Ulusal Radyo ilk yayın özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Ulusal Radyo ilk yayınına Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek katıldı. Doğu Perinçek ilk yayınını İstanbul'da yapan Ulusal Radyo kanlıyla ilgili olarak iyi dileklerini ve hayırlı olsun temennilerini iletti. Ulusal Radyo'nun ilk yayınını yapmasının ardından Ulusal Radyo twitter'da kısa süre içinde trend topic oldu. Ulusal Radyo twitter'da kısa süre içinde #HalkınSesiUlusalRadyo olarak trend topic listesine yükseldi. Bu gelişmenin ardından Ulusal Radyo hakkında binlerce tweet atıldı. Peki Ulusal Radyo frekansı kaç? Ulusal Radyo ne zaman tüm Türkiye'de yayın yapacak? Bu soruların yanıtlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Ulusal Radyo nerelerde yapacak? İstanbul'da başlayacak. İstanbul'daki bütün radyo dinleyicileri araçlarında, evlerinde, cep telefonlarında 100.8 frekansına ulaşabilecek. Sonra adım adım Marmara bölgesine ve bütün Türkiye'de radyo yapılacak.

ULUSAL RADYO'NUN İLK YAYININ ARDINDAN TWİTTER'DA YAPILAN BAZI PAYLAŞIMLAR

 
@uskupluserdar
Bin yalanın üzerine gerçeğin gücüyle gidecek bir radyomuz var artık! #HalkınSesiUlusalRadyo

Aylık Teori dergisi
Günlük gazete
24 saat televizyon yayını
Aylık bilim dergisi
Yayınevi
Aylık gençlik dergisi
2 haber portalı
Ve şimdi de Radyo.
@UlusalRadyo hoşgeldin!
#HalkınSesiUlusalRadyo
@brahimtemo1

@Vatan_Partisi
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Doğu Perinçek, #HalkınSesiUlusalRadyo'nun ilk yayınına katıldı.

@mert_savci95
İstanbul trafiği dert olmasın, fırsat olsun. Radyolarınızı 100.8 frekansına ayarlayıp #HalkınSesiUlusalRadyo'yu dinleyerek yalan yanlış medyayı değil gerçekleri öğrenebilirsiniz :) 

@UlusalRadyo bugün, Aydınlık'ın da 97. kuruluş yıldönümünde yayın hayatına başladı.
Hayırlı olsun.
#HalkınSesiUlusalRadyo 

@CagdasCengizTGB
Türk Milleti medya üzerinden uygulanan ambargoya teslim olamaz.. Ulusal Kanal'a kardeş geldi.. Ulusal Radyo, 100.8 frekansından yayında.. Yakında tüm Türkiye'de.. #HalkınSesiUlusalRadyo 

@madanoglu2705
#HalkınSesiUlusalRadyo işçinin emekçinin köylünün radyosu geliyor


AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)