comScore

Galatasaray Galatasaray

UltrAslan'dan Galatasaray yönetimine çok sert uyarı - Basketbol Haberleri

03 Mayıs 2016, Salı 21:20
UltrAslan'dan Galatasaray yönetimine çok sert uyarı - Basketbol Haberleri

Galatasaray'ın taraftar topluluğu UltrAslan basketbol şubesinin belirlediği yüksek kombine fiyatlarının düşürülmesi uyarısında bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın, 2016-2017 ve 2017-2018 sezonlarında basketbol maçları için belirlediği yüksel kombine fiyatları taraftarları çileden çıkardı.
 
266550-haber
 

UltrAslan'dan basketbol kombine fiyatları açıklaması


Galatasaray'ın taraftar topluluğu UltrAslan, EuroCup zaferi sonrası belirlenen zamlı kombineler hakkında sert bir açıklama yayınladı. UltrAslan yayınlanan yazıda "Basketbolda saha içi kombine fiyatları 5000-35000 TL arası belirlenmiştir. Bu akıl almaz zamlar kesinlikle kabul edilemez. Avrupa başarısı bu zamlara sebep olduysa, unutulmasın ki başarı; oyuncularımızın belirttiği gibi İpekçi atmosferiyle gelmiştir. Başarıyı taraftarla paylaşmak, taraftarı onore etmek yerine; mali yükü de taraftara yüklemek kabul edilemez bir yöntemdir. Kimi basketbol sevgisinden, kimi yüksek futbol fiyatları yüzünden ama hepsi arma için salona akan taraftarın önü kesilemez! Seneye taraftarın Euroleague'de de takımı sürekli ileri taşıyacağı ortadayken, bunu engelleyecek fiyatların düşürülmesini bekliyoruz! Son olarak; Aldığımız bir başarı bile bizlere büyük fotoğrafı bir kez daha gösterdi ki yönetemediniz, yönetemiyorsunuz, yönetemeyeceksiniz. Unutmayın; Galatasaray halkındır. Lisecilerin değil. Abdi İpekçi ise taraftarın hakkıdır." ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"