comScore

Galatasaray Galatasaray

UltrAslan'dan Dursun Özbek yönetimine sert sözler

11 Ocak 2017, Çarşamba 00:22
UltrAslan'dan Dursun Özbek yönetimine sert sözler

UltrAslan, Dursun Özbek ve Galatasaray yönetimi hakkında sert ifadeler kullandı.

FutbolArena - Galatasaray'ın taraftar grubu UltAslan, sosyal medya hesaplarından Dursun Özbek yönetimini hedef alan sert bir yazı yayınladı.
 

UltrAslan'dan Dursun Özbek ve Galatasaray yönetimi açıklaması


İşte 'Gündeme Dair Açıklama'  başlığıyla yayınlanan o yazı:

Son yıllarda Galatasaray'ı yöneten isimler farklı olsa da; kötü yönetim performansımız ne yazık ki değişmiyor.
ultrAslan olarak defalarca bu yönetimlere karşı çıktık, yanlışlarını gösterdik ama gelinen nokta ortada.

Buna rağmen hem tribünlerde hemde sosyal medyanın her mecrasında tek etkin faaliyet gösteren ultrAslan kimilerince sürekli hedef gösteriliyor.

Galatasaray'ın sorunlarının daima üzerine giden bir oluşuma, sanki sorunların TEK SORUMLUSUYMUŞ gibi saldırma gafletinde bulunanlar ART NİYETLİDİR!

Belirtmek isteriz ki sanal ortamda prim yapmak için ucuz iftiralarla bizlere saldıranlar, içinde bulunduğumuz durumun sorumlularının gözden kaçmasına göz yummaktadır!

****

Sezona iyi başlayan bir futbol takımı varken bizler tribün olarak elimizden geleni yaptık, hiçbir yerde armayı yalnız bırakmadık! 
Sezonun ikinci yarısında da fikstür avantajı bizdeyken, eksikler giderildiği zaman şampiyonluğun en büyük adayıyken de bırakmayacağız!

YÖNETİMİN KURDUĞU KADRO İLE OLASI BİR BAŞARISIZLIKTA DA UNUTULMASIN Kİ HESABI BUGÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ YİNE BİZ SORACAĞIZ!

****

Göreve gelmiş bütün Galatasaray yönetimlerini "İSİMLERDEN BAĞIMSIZ" olarak daima destekledik, hataları olduğunda ELEŞTİRDİK, hatayı sürdürdüklerinde İSTİFA istedik!
Sportif ve idari skandallara imza atan yönetimleri içinden seçen ve GALATASARAY'IN TEMEL SORUNU OLAN GENEL KURUL İSE DAİMA SESSİZDİ!

Herkesin hatırlayacağı üzere GEÇEN SEZON DEFALARCA YÖNETİMİ İSTİFAYA DAVET ETTİK, ama yine "AYNI GENEL KURUL" daha önce AYNI KONULAR İÇİN YÖNETİM İNDİRMİŞKEN, MEVCUT YÖNETİMİ ÖNCE SEÇTİ, SONRA İBRA ETTİ, EN SONUNDA İSE YETKİLER VERDİ!
BİRİLERİNİN hedefi ise hiç değişmedi! >> u l t r A s l a n . . .

****

Galatasaray Basketbol Takımı'nın son 7 maçını kaybettiği, Avrupa'da iddiasız bir takım haline getirildiği bu dönemde de birilerinin yönlendirmesi ve kolayı seçmesiyle sorumlunun yine ultrAslan gibi lanse edilmeye çalışıldığını hayretle izliyoruz.
Galatasaray Basketbol tarihinin rekor bütçesi ile kurulan takımı, son yılların en kötü performansını sergilerken bunun sorumlusu TEKNİK ve İDARİ KADRODUR!

ultrAslan, Basketbol şubesinin en iddiasız zamanlarından şampiyonluk kazandığımız dönemlere kadar hiçbir zaman bu şubeyi yalnız bırakmamıştır! Bırakmayacaktır!
Ahmet Cömert'te kimsenin şubeden haberi yokken “Hiçbir şeye değişilmez senin sevgin bu dünyada” diye haykıran BİZİZ!

Seneler sonra takım şampiyonluğa yürürken Abdi İpekçi'de Avrupa'nın en iyi basketbol tribününü yapan BİZİZ!

Geçen yıl Eurocup'ta deplasmanda galibiyet alamayan takıma, İpekçi'de inanan ve her maç onlarla omuz omuza kupa için savaşan yine BİZİZ!
ELBET BUGÜN YAŞADIĞIMIZ KÖTÜ SÜRECİN SORUMLULARI HESAP VERECEK VEYA GİDECEK! ANCAK TRİBÜNLERDE ARMA PEŞİNDE KOŞACAK OLANLAR UNUTULMASIN Kİ YİNE BİZİZ!

****

Bugüne kadar Galatasaray tribünlerinde daima bütünleştirici olduk ve oluşturduğumuz sinerjiyle ortaya çıkan bütün pozitif enerjiyi takımlarımızın başarısı için harcadık.

Hatalarımız varsa ders aldık, doğrularımızı daha doğru yapmak için çıtayı daima en yukarı koyduk.
Başarı kazanılacaksa tribün olarak SONSUZ KATKI VERDİK!! Başarısızlıkta ise HESAP SORMAKTAN HİÇ ÇEKİNMEDİK!

Bugün, içinden ne yazık ki DOĞRU DÜZGÜN YÖNETİM ALTERNATİFİ ÇIKARAMAYAN GENEL KURUL YAPISINI hep eleştirdik!

BU YAPININ SONUCU OLAN BAŞARISIZ YÖNETİMLERİN her zaman karşısında olduk, protestodan da, tepkiden de geri durmadık!
Bundan sonra da Galatasaray'ın zararına olan her noktada Galatasaray taraftarının en gür sesi olmaya devam edeceğiz!

Son olarak şunu herkes bilmelidir ki; 140 karakterde ya da bir facebook iletisinde GALATASARAY TRİBÜNÜNE yön vermek kimsenin haddine değildir...

ultrAslan

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)