comScore

Ukrayna Teknik Direktörü Shevchenko: 'Lucescu Türkiye için çok şey yapabilir'

20 Kasım 2018, Salı 22:39
Ukrayna Teknik Direktörü Shevchenko: 'Lucescu Türkiye için çok şey yapabilir'

Ukrayna Teknik Direktörü Shevchenko, Türkiye maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Ukrayna Teknik Direktörü Shevchenko, Türkiye ile oynanan ve golsüz berabere biten özel maçın ardından TRT Spor'a konuştu. 

"TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVİYORUM"
Türkiye'yi çok seviyorum. Çok dostum var Türkiye'de. Özellikle taraftarlar inanılmaz destek gösteriyor. Bugün bizi çok sıcak karşıladılar. İnanılmaz dosthane bir ortam vardı. Bunun için minnettarım. 

"TEK EKSİK GOLDÜ"

"Lucescu ile dosthane ve sıcak bir ilişkimiz var. Bugünkü maçta farklı oyuncular kullandık. Fırsatlarımız vardı ama değerlendiremedik. Lucescu da bizim gibi yeni oyuncuları sahaya sürdü. Çok istekliydik. Pozisyonlarımız vardı ama tek eksiğimiz goldü. Ben Türk Milli takımına başarılar diliyorum."

Shevchenko, Hakan Çalhanoğlu ile ilgili gelen soruya, "Hakan Çalhanoğlu çok iyi bir oyuncu. Geleceği parlak bir oyuncu. Kendisine başarılar diliyorum. Milan'ın bende özel bir yeri var. Umarım Milan kulübüne iyi yere getirip, taraftarları mutlu edecektir." yanıtını verdi. 

"LUCESCU TÜRKİYE İÇİN ÇOK ŞEY YAPABİLİR"

Lucescu'ya karş saygım sonsuz. Hem teknik direktör, hem insan olarak. Çok iyi bir insan. Shakhtar'a inanılmaz katkılarda bulundu. Türkiye için de çok şey yapabilir. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)