comScore

Ukrayna kalecisi Pyatov'dan Türkiye sözleri

06 Ekim 2017, Cuma 17:54
Ukrayna kalecisi Pyatov'dan Türkiye sözleri

Ukrayna'nın tecrübeli kalecisi Pyatov, Kosova ile oynayacakları karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde gruptaki rakiplerimizden Ukrayna'nın kalecisi Pyatov, Kosova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Ülke basınına konuşan Pyatov, Türkiye - İzlanda maçı sorusuna ilginç bir yanıt verdi. 
 

Türkiye - İzlanda maçı ne olur?


2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde gruptaki rakiplerimizden Ukrayna bu akşam deplasmanda Kosova ile karşılaşacak. Ukrayna'nın tecrübeli file bekçisi Pyatov, bu müsabaka öncesinde açıklamalarda bulundu. 

Pyatov, "Şu anda düşünmemiz gereken sadece Kosova maçı. Kayıpsız atlatmamız gerekiyor. Ondan sonra Hırvatistan karşılaşmasına odaklanacağız." ifadelerini kullanırken, Türkiye - İzlanda maçıyla ilgili gelen soruya da yanıt verdi. Ukraynalı file bekçisi, Türkiye - İzlanda maçında hangi skoru istersin sorusuna, "Aklımda o maç yok. Şu an Türkiye - İzlanda maçını düşünmüyorum. Önemli olan bizim kazanmamız. Diğer maçlar önemli değil." yanıtını verdi. 
 

Türkiye - İzlanda maç haberleri


2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde A Milli Futbol Takımı İzlanda ile Eskişehir'de karşı karşıya gelecek. Maç öncesi ise İzlanda'yı taraftar korkusu sardı. 
İzlanda Teknik Direktörü Heimir Hallgrimson yaptığı açıklamada, "Bu atmosferde saha içine mesaj ulaştırmak zor olacak. Buradaki atmosferi iyi biliyoruz. Antrenmanlarda aynı zamanda bu atmosfer üzerinde de çalışıyor ve konuşuyoruz. Maç içinde çok fazla ses oluyor. Bu da sizin kendinizi ifade etmenizi güçleştiriyor. Bu yüzden çalışmalarda yapılacak hamleleri de çalışıyoruz."  ifadelerini kullandı. 

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)