comScore

FutbolArena TV

Uğur Tütüneker hedefi "şampiyonluk" olarak belirledi

23 Ocak 2020, Perşembe 11:21

TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, “Bu sene o sene demek istiyoruz. Herkesin bu takıma destek olması lazım. İyi yola giriyoruz. Girdik zaten” dedi.

“Güzel bir takımımız var”
6-1 kazandıkları Balıkesirspor maçı öncesi bu kadar farklı galibiyet beklemediklerini kaydeden Tütüneker, “Maçtan evvel neyin ne olacağı belli değil. Ben oyunuma bakıyorum. Düşündüğümüz oyun oynanıyor mu. Ona bakıyorum. Çocuklar çok gayretliydi. 3.bölgeyi çok iyi kullandık ve çıkarmamaya çalıştık Balıkesir'i. Son 2 gün baya sürprizler oldu. 6-1'lik skor var ve pozisyonları değerlendirdik. Eskiden pozisyonlara girerdik ama zaman zaman hak ettiğimiz maçları alamadık. İnşallah böyle devam eder. Güzel bir takımımız var” ifadelerini kullandı.

Bu sene artık şampiyon olmak istediklerini söyleyen Teknik Direktör Uğur Tütüneker, “Emre sakat, ne kadar sürecek bilmiyoruz. Bizim bir şey yapmamız lazımdı. Bu ligde devre arası oyuncu bulmakta zor. Okan'ı aldık. İnşallah onu da değerlendireceğiz. Oyuncuların özellikle kampa yetişmeleri çok iyi oldu. Onu beraber yaşadık. Değerli futbolcularımız var. Bu sene o sene demek istiyoruz. Herkesin bu takıma destek olması lazım. Bizimde arkamızda durdu taraftarlar teşekkür ederim. Bunu sonuna kadar desteklesinler. İyi yola giriyoruz. Girdik zaten" dedi.

Adana Demirspor Videoları