comScore

UFO gören yönetmen kim? UFO gördüğünü söyleyen yönetmen kim?

30 Mart 2019, Cumartesi 23:07
UFO gören yönetmen kim? UFO gördüğünü söyleyen yönetmen kim?

Korkunç tasarlanmıştı ve yapıp sönen ışıklarıyla çok klişeydi, çok üzücüydü diyerek UFO gördüğünü söyleyen yönetmen kimdir? ATV Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu. 

FutbolArena - ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster'de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 

 
ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 

 
ATV Kim Milyoner Olmak İster sunucusu kimdir?


Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendislik bölümünde 8 senede mezun olan Murat Yıldırım 20 Haziran 2008 yılında Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenmiş ve 30 Haziran 2014 senesinde boşanmıştır. Oyunculuk kariyerine 1999 senesinde Ayrılsak da Beraberiz dizisinde rol alarak başlamıştır.

Korkunç tasarlanmıştı ve yapıp sönen ışıklarıyla çok klişeydi, çok üzücüydü diyerek UFO gördüğünü söyleyen yönetmen kimdir?

Emir Kusturica
Lars von Trier
Quentin Tarantino
Guillermo del Toro
Doğru cevap: Guillermo del Toro

CANLI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"