comScore

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı İZLE (Ufak Tefek Cinayetler dizisi 32. bölüm fragmanı)

29 Mayıs 2018, Salı 23:27
Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı İZLE (Ufak Tefek Cinayetler dizisi 32. bölüm fragmanı)

Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölümünün yayınlanmasının ardından Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölüm fragmanı olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 32. bölüm fragmanı aranmaya başladı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölümüne dair gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölümün yayınlanmasının ardından dizinin sevenleri Ufak Tefek Cinayetler dizisi 32. bölüm fragmanını aramaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bu sorulara yanıt bulmadan önce Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm özetine bir göz atalım. 
 

Ufak Tefek Cinayetler 31. bölüm özeti


Sarmaşık sakinleri, o gün korkunç bir cinayete tanık olacaklarından habersiz bir şekilde Oya'nın partisine hazırlanıyorlar. Pelin, Merve'yi öldürmeyi kafaya koymuş durumda. Arzu ise Burcu'yu ortadan kaldırmadan gün yüzü görmeyeceğini anladı. Merve ise Oya'yla başka Elif'le başka bir kumpas kurdu, Ne tarafta olduğunu kendisinden başka kimse bilmiyor. Serhan bir yandan Mehmet bir yandan, olacakları engellemenin peşinde. Oya kendi tarafından harekete geçiyor, onun da bir hamlesi var şimdi. Ve parti başlıyor! Bakalım kim amacına ulaşacak ve bu partide öldürülen kim olacak? Şimdi baş komiser Kemal, Sarmaşık vakasını çözmeye her zamankinden daha yakınken, kimsenin aklına gelmeyen bir gelişme, bomba gibi düşüyor! Kemal şimdi çok başka bir yerde!


 

Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Star TV'de yayınlanan ve ekranların fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölüm sona erdi. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölümün sona ermesinin ardından Ufak Tefek Cinayetler dizisi severleri Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı olan Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm fragmanını aramaya başladı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölüm fragmanına dair tüm bilgilere aşağıdaki linkten anben şekilde ulaşabilirsiniz. 
FRAGMAN BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"