comScore

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm tek parça full İZLE - (29 Mayıs 2018 Salı) Ufak Tefek Cinayetler son bölümde neler oldu?

29 Mayıs 2018, Salı 23:17
Ufak Tefek Cinayetler son bölüm tek parça full İZLE - (29 Mayıs 2018 Salı) Ufak Tefek Cinayetler son bölümde neler oldu?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölümü yayınlandı.Ufak Tefek Cinayetler son bölümü izlemek ve Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölümde neler oldu? sorusuna yanıt bulmak için detaylar haberimizde. 

Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandı. Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümü olan Ufak Tefek Cinayetler 31. bölüm 29 Mayıs 2018 Salı günü ekranlara geldi. Peki Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölümü olan Ufak Tefek Cinayetler 31. bölümünde neler yaşandı? Ufak Tefek Cinayetler son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölümünü izlemek isteyenler için Ufak Tefek Cinayetler son bölüm özetini ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 31. bölümüne dair bilmeniz gerekenleri haberimizde derledik. 
 

Ufak Tefek Cinayetler 31. bölümünde ne oldu?


Sarmaşık sakinleri, o gün korkunç bir cinayete tanık olacaklarından habersiz bir şekilde Oya'nın partisine hazırlanıyorlar. Pelin, Merve'yi öldürmeyi kafaya koymuş durumda. Arzu ise Burcu'yu ortadan kaldırmadan gün yüzü görmeyeceğini anladı. Merve ise Oya'yla başka Elif'le başka bir kumpas kurdu, Ne tarafta olduğunu kendisinden başka kimse bilmiyor. Serhan bir yandan Mehmet bir yandan, olacakları engellemenin peşinde. Oya kendi tarafından harekete geçiyor, onun da bir hamlesi var şimdi. Ve parti başlıyor! Bakalım kim amacına ulaşacak ve bu partide öldürülen kim olacak? Şimdi baş komiser Kemal, Sarmaşık vakasını çözmeye her zamankinden daha yakınken, kimsenin aklına gelmeyen bir gelişme, bomba gibi düşüyor! Kemal şimdi çok başka bir yerde!


Ufak Tefek Cinayetler Oyuncu Kadrosu


Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler bu sezon özellikle Mart ayından bu yana reying sıralamasında oldukça dikkat çekiyor. Total ve AB reyting sıralamasında zirveye oynayan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimler yer alıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor:
OYUNCU KADROSU
Gökçe Bahadır
Aslıhan Gürbüz
Bade İşcil
Tülin Özen
Mert Fırat
Selim Bayraktar
Ferit Aktuğ
Yıldırım Şahinler

Yapım: Ay Yapım
Yönetmen: Ali Bilgin / Deniz Yorulmazer
Senarist: Meriç Acemi


Peki Ufak Tefek Cinayetler son bölümü nasıl izlenir? Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümü olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle, Ufak Tefek Cinayetler son bölüm full izle ve Ufak Tefek Cinayetler Puhu TV izle ve Ufak Tefek Cinayetler Youtube izle şeklinde aramalar yapmaya başladı. Tek tek aramaya paydos! Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölümü olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"