comScore

Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm İZLE - (Ufak Tefek Cinayetler 2 Ekim 2018 Salı son bölüm full tek parça İZLE(

03 Ekim 2018, Çarşamba 00:10
Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm İZLE - (Ufak Tefek Cinayetler 2 Ekim 2018 Salı son bölüm full tek parça İZLE(

Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 35. bölüm yayınlandı. Peki Ufak Tefek Cinayetler son bölümü olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 35. bölümünde neler yaşandı? Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip öldü mü? Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 35. bölümü full tek parça ve kesintisiz izlemek için gerekli olan tüm bilgiler haberimizin devamında.

FutbolArena - Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 35. bölüm yayınlandı. Peki Ufak Tefek Cinayetler son bölümü olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 35. bölümünde neler yaşandı? Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip öldü mü? Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 35. bölümü full tek parça ve kesintisiz izlemek için gerekli olan tüm bilgiler haberimizin devamında.


Ufak Tefek Cineyetler 35. bölüm Özeti (Ufak Tefek Cinayetler son bölümde neler oldu?)


Kerim, Merve'yi köşeye sıkıştırdı. Kaçacak yer yok!

Sarmaşık'ta mükellef bir sofra, aslında ortada fokur fokur kaynayan bir kazan demek. Bu sofrada yemekler lezzetli, yalanlar bol soslu ve sırlar da bir o kadar iştah kabartıcı. Ama havada uçuşan sözler hiç de yenilip yutulacak cinsten değil! Bu kez ev sahipliğini Merve üstleniyor, davetliler birer birer yerlerini alıyor. Bir de davetsiz bir misafir var! Kerim yemeğe geldi ve resmen ateşle oynuyor. Diğer yanda Oya, cinayeti çözmek için yola çıktı. Ve işte! Cinayet aletini buldu! Hem de kimin evinde?! Üstelik Merve, Serhan ve Kerim arasında yeniden bir seçim yapmak zorunda kalacak. Bu defa neyi seçecek?
 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları kimler?


Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin ile Deniz Yorulmazer yapıyor. Dizinin senaristi Meriç Acemi, yapımcısı ise Ay Yapım. Ufak Tefek Cineyetler dizisinin oyuncuları ise şu şekilde:
Oya: Gökçe Bahadır
Merve: Aslıhan Gürbüz
Pelin: Bade İşçil
Arzu: Tülin Özen
Serhan: Mert Fırat
Edip: Selim Bayraktar
Taylan: Ferit Aktuğ
Mehmet: Yıldıray Şahinler

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"