comScore

Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm İZLE - (Ufak Tefek Cinayetler 18 Eylül son bölüm full tek parça İZLE(

19 Eylül 2018, Çarşamba 00:33
Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm İZLE - (Ufak Tefek Cinayetler 18 Eylül son bölüm full tek parça İZLE(

Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölüm yayınlandı. Peki Ufak Tefek Cinayetler son bölümü olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölümünde neler yaşandı? Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip öldü mü? Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölümü full tek parça ve kesintisiz izlemek için gerekli olan tüm bilgiler haberimizin devamında.

FutbolArena - Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölümün yayınlanmasının ardından dizinin sevenleri Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölüm fragmanını aramaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bu sorulara yanıt bulmadan önce Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm özetine bir göz atalım. 
 

Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm özeti (Ufak Tefek Cinayetler 18 Eylül 2018 son bölümde neler oldu?)


Merve, Pelin, Oya ve Arzu… Mahşerin dört atlısı tekrar bir arada. Yine alabildiğine zarif, göz alıcı ve bir o kadar da tehlikeliler. Çünkü ufak tefek cinayetler ve daha büyükleri tam da böyle işlenir. En karanlık işlerin icabına en ışıltılı yerlerde, herkesin gözü önünde bakılır. Edip cinayetinden sonra görülecek çok fazla hesap, verilecek çok fazla savaş var. Başkomiser Kemal, cinayeti bir an önce aydınlatmaya kararlı. Nihayet Sarmaşık'ın ağır topları sorguya çekiliyor ve Kemal sonuca varıyor! Diğer yandan, Kerim Adil Sağlam, bütün karanlığıyla Sarmaşık'a çöküyor. Birden güneşli dünyalarını kara bulutlar sarıyor. Bundan sonrası, daha kanlı, daha sert fakat çok daha etkileyici olacak, belli. Aşk kokusu, suç rüzgarına karışıp, dolaşıyor Sarmaşık'ta...
 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları kimler?


Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin ile Deniz Yorulmazer yapıyor. Dizinin senaristi Meriç Acemi, yapımcısı ise Ay Yapım. Ufak Tefek Cineyetler dizisinin oyuncuları ise şu şekilde:

Oya: Gökçe Bahadır
Merve: Aslıhan Gürbüz
Pelin: Bade İşçil
Arzu: Tülin Özen
Serhan: Mert Fırat
Edip: Selim Bayraktar
Taylan: Ferit Aktuğ
Mehmet: Yıldıray Şahinler
CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!