comScore

Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm tek parça izle (Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı)

23 Mayıs 2018, Çarşamba 12:16
Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm tek parça izle (Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı)

Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm tek parça izle! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Ufak Tefek Cinayetler 31. bölüm fragmanı izleme seçeneği haberimizde olacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünü izleyebilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm tek parça izle! Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ufak Tefek Cinayetler dizisi izleyenleri ekranlara kitliyor. Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle, Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı izle, Ufak Tefek Cinayetler dizisinde son bölümde neler oldu gibi soruların yanıtları haberimizde. 
 

Uefak Tefek Cinayetler son bölüm ne oldu? (Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm izle)


Sarmaşık'ı meşhur yaza merhaba partisi heyecanı sarmış durumda! Bu partide resmen bir cinayet işlenecek. Çünkü bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin içinde yapmaktır. Parti günü yaklaşırken herkesin cebinde bir cinayet motivasyonu var, bakalım hangisi gerçekleşecek? Merve, Pelin'in Oya-Serhan aşkını çok önceden beri bildiğini öğrendi, işte şimdi kıyamet kopacak! Serhan da Oya konusunda nihayet ipin ucunu yakalıyor. Soruşturmanın kapatılması baş komiser Kemal'i durdurmaya yetmiyor. Kemal ne yapacak edecek, o katili bulacak. Bu bölüm kimin ölmediğine dair kartlar açılmaya devam ediyor; bakalım kimlerle yüzleşecek Kemal?

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE! TIKLA >>


Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 


Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı çok aranıyor. Dizinin sevenleri Ufak Tefek Cinayetler fragmanı şeklinde yaptıkları aramaların sonucunda tanıtıma ulaşamıyor. Bunun nedeni ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanının henüz yayınlanmamış olması. 
 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları kimler?


Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin ile Deniz Yorulmazer yapıyor. Dizinin senaristi Meriç Acemi, yapımcıs ise Ay Yapım. Ufak Tefek Cineyetler dizisinin oyuncuları ise şu şekilde:

Oya: Gökçe Bahadır
Merve: Aslıhan Gürbüz
Pelin: Bade İşçil
Arzu: Tülin Özen
Serhan: Mert Fırat
Edip: Selim Bayraktar
Taylan: Ferit Aktuğ
Mehmet: Yıldıray Şahinler

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"