comScore

UEFA'nın Fan Token partneri Socios oldu

15 Şubat 2022, Salı 18:27
UEFA'nın Fan Token partneri Socios oldu

UEFA, dünyanın en büyük taraftar etkileşim platformu Socios.com ile iş birliğini duyurdu. Bu kapsamda UEFA, taraftar etkileşim ve ödüllendirme uygulaması Socios.com'u Resmi Fan Token Partneri olarak seçti.

FutbolArena - Socios.com, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupası'nın Resmi Fan Token Partneri oldu. Bu anlaşma, Fan Tokenların yaratıcısı Socios.com'u, Avrupa futbolunun en üst yönetici kurumu ile blockchain alanında iş birliği gerçekleştiren ilk şirketlerden biri yapıyor.

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein iş birliği hakkında “Socios.com gibi bir pazar liderinin UEFA'nın ilk Fan Token partneri olması bizi heyecanlandırıyor. İçlerinde büyüyen kripto varlık ve blockchain temelli taraftar etkileşimi pazarı da olmak üzere, her zaman inovatif işbirlikleri için çalışıyoruz.” ifadelerini kullanırken, Socios.com CEO'su Alexandre Dreyfus, “Çığır açan bu iş birliği, UEFA ve Socios.com'un taraftar deneyimini geliştirmek için inovasyon ve teknolojiyi kucaklamaya yönelik ortak bağlılığının bir sonucu… Bu yeni birliktelik sayesinde, dünyanın her yerinden yüz milyonlarca taraftar, yalnızca bir izleyiciden fazlası olma ve Fan Tokenlar aracılığıyla gezegenin en büyük kulüp futbolu turnuvalarında aktif bir rol üstlenme fırsatına erişecek.” yorumunda bulundu. 


FAN TOKEN SAHİPLERİNİ UEFA ORGANİZASYONLARINDA UNUTULMAZ DENEYİMLER VE ÖDÜLLER BEKLİYOR 

Socios.com Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk, UEFA iş birliği ile Fan Token sahiplerinin çeşitli şekillerde ödüllendirileceğini belirtirken şu ifadeleri kullandı: 

“Bugüne kadar, içlerinde en üst seviye futbol kulüpleri, Formula 1 takımları, UFC ve NBA, NHL, NFL ve MLS'ten birçok takım da olmak üzere, 120'den fazla büyük spor organizasyonu ile Fan Token iş birlikleri gerçekleştirdik. Bu iş birliklerine Avrupa futbolunun en üst yönetsel kurumu UEFA'nın da dahil olması, bütün Türk futbolseverler gibi beni de heyecanlandırdı. Türk futbolseverler de, UEFA Sezon Açılış Etkinlikleri'ne VIP seyahatler, UEFA Genel Merkezi'ni ziyaret, UEFA efsaneleriyle sanal tanışma deneyimleri, maç biletleri, lisanslı ürünler gibi birçok deneyim ve unutulmaz ödüllerin sahibi olabilecek. Bu hem markamız hem de Türk futbolseverler adına güzel bir haber.”

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!