comScore

UEFA maçları hangi kanalda? Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın maçları

04 Ekim 2018, Perşembe 14:25
UEFA maçları hangi kanalda? Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın maçları

UEFA maçları hangi kanalda? UEFA maçları şifreli mi? UEFA maçları beIN Sports'tan mı yayınlanacak? UEFA maçları beIN Sports yayın akışında var mı? UEFA maçları beIN Sports'ta ücretli mi yayınlanacak gibi soruların yanıtları haberimizde.

UEFA maçları hangi kanalda? UEFA maçları şifreli mi? UEFA canlı şifresiz olacak mı? UEFA Avrupa Ligi maçlarını izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi hazırladık. UEFA Avrupa Ligi maçlarında bugün temsilcilerimiz Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor gruplarında 2. maçlarına çıkacaklar. UEFA Avrupa Ligi maçlarının hangi kanaldan yayınlanacağı merak edilirken son dakika gelişmelerini derledik. 
 

UEFA maçları hangi kanalda? (Fenerbahçe'nin maçı hangi kanalda? Beşiktaş'ın maçı hangi kanalda?


UEFA Avrupa Ligi'nde bugün temsilcilerimiz Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor gruplarında ikinci maçlarına çıkacak. Fenerbahçe sahasında Spartak Trnava ile karşılaşacak. Beşiktaş, Malmö ile Akhisarspor ise Standard Liege ile deplasmanda mücadele edecek. UEFA maçlarının hangi kanaldan yayınlanacağı sorusunun yanıtı da merak ediliyordu. beIN Sports yaptığı açıklamada maçların yayınlanacağını belirtti. 

İŞTE BEIN SPORTS'UN AÇIKLAMASI
"beIN Sports: "Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketleri bulunan Digiturk üyeleri, temsilcilerimizin maçlarının yanı sıra UEFA Avrupa Ligi ikinci hafta heyecanını, ek bir ücret ödemeden doyasıya yaşayabilecek. Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketleri bulunmayan Digiturk üyeleri ise bu paketlere üye olarak ya da izle öde sistemi ile maçları takip edebilecek. 

Konuya ilişkin resmi iletişim kanallarımız haricinde yapılacak hiçbir açıklamaya itibar edilmemesini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine sunarız."

Temsilcilerimizin UEFA Avrupa Ligi 2'inci Hafta Karşılaşmaları

19:55 : Fenerbahçe- Spartak Trnava / beIN SPORTS HD1
22:00 : Malmö FF – Beşiktaş / beIN SPORTS HD1
22:00 : Standard Liege – Akhisarspor / beIN SPORTS HD2
 

beIN Sports canlı şifresiz izle (beIN Sports nasıl izlenir?


Digitürk platformunda yer alan beIN Sports kanallarını izleyebilmek için Digitürk abonesi olmak gerekiyor. Şifreli olarak yayınlanan maçları canlı şifresiz izlemek için spor paketi satın alınıyor. Ayrıca Digitürk abonesi olmayanlar internet üzerinden Digiplay veya beIN Connect siteleri üzerinden istedikleri ligi yıllık veya istedikleri maçı tek maç olarak satın alıp izleyebilirler. 

BEIN SPORTS CANLI İZLE

FutbolArena Haber Turu (12 Kasım 2019)