comScore

UEFA Başkanı Ceferin: "Bedelini ödeyecekler!"

05 Haziran 2021, Cumartesi 19:14
UEFA Başkanı Ceferin:

UEFA Başkanı Ceferin, Avrupa Süper Ligi projesine öncülük edenler hakkında konuşarak, "Yaptıklarının bedelini ödeyecekler" dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Başkanı Ceferin, Avrupa Süper Ligi projesi sürecinde yaşananları Fransız basınına anlattı ve ihanetin bedelini ödeyecekler dedi. 

Fransız basınında So Foot'a konuşan Ceferin, başta Agnelli olmak üzere bu turnuvaya öncülük edenler hakkında sert ifadeler kullandı. 
"YAPTIKLARININ BEDELİNİ ÖDEYECEKLER"

Agnelli'yi ilk sıraya koydum. Benim gözümde böyle bir adam yok artık. Arkadaş olduğumuzu sanıyordum ama son güne kadar yüzüme yalan söyledi. Bana söz verirken bir gün önce Süper Ligi belgelerini çoktan imzalamış. İkinci sıraya bana oldukça yakın olduğunu hissettiğim bir grup başkanı koydum. Ne yapmayı planladıklarını önceden söylemediler. Son olarak başka yöneticiler de var. Onları suçlamıyorum ama yaptıklarınını bedelini ödeyecekler. 

"KENDİLERİNİ ZİRVEDE SANDILAR"

Avrupa Süper Ligi sayesinde bu adamalar kendilerini Avrupa futbolunun zirvesinde vazgeçilmez bir yerde olarak gördüler. Kesin olarak biliyorum ki, ilk düşünceleri kendi liglerinde kalırken UEFA turnuvalarına katılmayı bırakmaktı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!