comScore

Udinese Udinese

Tudor'un Udinese'deki ilk sözleri! 'Herkes beni aradı'

24 Nisan 2018, Salı 22:10
Tudor'un Udinese'deki ilk sözleri! 'Herkes beni aradı'

Udinese ile sözleşme imzalayan teknik direktör Igor Tudor, kulübün içinde bulduğu durum hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ve Karabükspor'un eski hocası Igor Tudor, Udinese ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. 11 maç üst üste kaybeden teknik direktör Massimo Oddo'nun koltuğunu devralan Tudor, zor bir görevi tercih ettiğini itiraf etti.
 

Igor Tudor'un Udinese açıklamaları


Tudor ilk sözlerinde, "Yapılması gereken önemli işler var. Yeni sezona yeni bir enerjiyle başlamalıyız. Hajduk Split'te Andrija Balic ile çalıştım ama o zaman bir çocuktu." ifadelerini kullandı.

"UDİNESE DOĞRU SEÇİM DEĞİL DEDİLER"
Çarpıcı itiraflarda bulunan Igor Tudor, "Birçok insan beni aradı ve Udinese'nin ideal bir seçim olmadığını söyledi. Ancak Real Madrid teknik direktörünün bile başa çıkması gereken sorunlar var. Ben bu meydan okumayı kabul ediyorum." dedi.

"4 MAÇ İÇİN GELMEDİM"

Igor Tudor uzun soluklu bir yolculuk düşündüğünü belirterek, "Her şey çok çabuk oldu, fazla düşünmedim. Sadece 4 maç için gelmedim. Bu projeye birlikte başlamaya karar verdik ve Udinese'ye beni tercih ettiği için minnettarım." sözlerini sarf etti.

Tudor son olarak "İtalya'dayken Lippi, Ancelotti ve Capello gibi en iyi antrenörlerle çalıştım. Hepsinden bir şey aldım, ama sonunda kendim olmalıyım." yorumunu yaptı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"