comScore

Uçankuş TV nedir? Uçankuş TV canlı şifresiz izle (Uçankuş TV frekans)

23 Mart 2018, Cuma 13:31
Uçankuş TV nedir? Uçankuş TV canlı şifresiz izle (Uçankuş TV frekans)

Uçankuş TV canlı olarak nasıl izlenir? Uçankuş TV frekansları ve canlı yayın akışına haberimizden ulaşabilirsiniz. Fransa Kolombiya maçını Uçankuş TV canlı olarak yayınlayacak.

Uçankuş TV nasıl izlenir? sorusunun yanıtı haberimizde. Son dönemde popüler olan Uçankuş TV'de ilgi çekici programlar yayınlanıyor. Uçankuş TV nasıl izlenir, uydu frekansları nelerdir gibi soruların yanıtları haberimizde yer alacak. 
 

Uçankuş TV uyduda var mı? Uçankuş TV canlı yayını nasıl izlenir? (22 Mart 2018 Cuma)


Turksat 3A uydusu üzerinden yayın yapan Uçankuş TV için frekans bilgileri haberimizde yer alıyor. Uçankuş TV'yi aynı zamanda internet sitesi üzerinden de canlı ve şifresiz bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Uçankuş TV Digitürk Türksat paketinde 70. kanalda yayın yapmakta. Bilindiği gibi Digitürk yayınlarını, Eutelsat paketi ve Türksat paketi olarak iki ayrı şekilde takip edebiliyorsunuz. İki tarafın yayını da yüzde 90 aynı ve iki paket de aynı anda maçları canlı yayınlıyor. Siz şayet Eutelsat paketindeyseniz, 70'nci sırada yabancı bir kanalı, Eurosport News kanalını göreceksiniz. Digitürk'ü(+90 212 473 73 73) bir aramayla hemen diğer pakete geçebiliyorsunuz ve her şeyin aynı olduğunu görüyorsunuz ancak 70'nci kanalda bu kez karşınıza UçanKuş TV çıkıyor. Şayet, zaten Digitürk Türksat paketi kullanıyorsanız, 70. kanalda zaten doğrudan UçanKuş TV kanalı karşınıza çıkıyor. 
Uçankuş TV, D-Smart 39. kanal
Uçankuş TV, Tivibu 69. kanal
Uçankuş TV, Turkcell TV+ 46. kanaldan yayın yapmaktadır.
 

Fransa Kolombiya maçı Uçankuş TV izle


2018 Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Fransa ile Kolombiya karşı karşıya gelecek. Fransa Kolombiya maçı bu akşam saat 23.00'ten itibaren Uçankuş TV'den canlı olarak yayınlanacak.

UÇANKUŞ TV CANLI ŞİFRESİZ İZLE!

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.