comScore

Uçankuş TV canlı izle! Rusya Fransa canlı şifresiz Uçankuş TV (27 Mart 2018)

27 Mart 2018, Salı 11:18
Uçankuş TV canlı izle! Rusya Fransa canlı şifresiz Uçankuş TV (27 Mart 2018)

Uçankuş TV canlı izle seçeneği haberimizde. Rusya Fransa maçını Uçankuş TV üzerinden şifresiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Uçankuş TV frekans bilgileri haberimizde.

Uçankuş TV nedir? Uçankuş TV nasıl izlenir? Uçankuş TVcanlı ve şifresiz izleme yöntemleri neler ve Uçankuş TV uydu frekans bilgileri haberimizde. Son dönemde yayınladığı maçlarla dikkat çeken Uçankuş TV bu kez Rusya ile Fransa arasında oynanacak hazırlık maçını yayınlayacak. Uçankuş TV haberleri burada.
 

Uçankuş TV uydu frekansları - Uçankuş TV canlı şifresiz izleme yöntemleri


Turksat 3A uydusu üzerinden yayın yapan Uçankuş TV için frekans bilgileri haberimizde yer alıyor. Uçankuş TV'yi aynı zamanda internet sitesi üzerinden de canlı ve şifresiz bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Uçankuş TV Digitürk Türksat paketinde 70. kanalda yayın yapmakta. Bilindiği gibi Digitürk yayınlarını, Eutelsat paketi ve Türksat paketi olarak iki ayrı şekilde takip edebiliyorsunuz. İki tarafın yayını da yüzde 90 aynı ve iki paket de aynı anda maçları canlı yayınlıyor. Siz şayet Eutelsat paketindeyseniz, 70'nci sırada yabancı bir kanalı, Eurosport News kanalını göreceksiniz. Digitürk'ü(+90 212 473 73 73) bir aramayla hemen diğer pakete geçebiliyorsunuz ve her şeyin aynı olduğunu görüyorsunuz ancak 70'nci kanalda bu kez karşınıza UçanKuş TV çıkıyor. Şayet, zaten Digitürk Türksat paketi kullanıyorsanız, 70. kanalda zaten doğrudan UçanKuş TV kanalı karşınıza çıkıyor. 
Uçankuş TV, D-Smart 39. kanal
Uçankuş TV, Tivibu 69. kanal
Uçankuş TV, Turkcell TV+ 46. kanaldan yayın yapmaktadır.
 

Rusya Fransa Uçankuş TV saat kaçta?


FİFA 2018 Dünya Kupası'na elemelerinde a grubunda mücadele eden Fransa 10 karşılaşmada 7 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile 23 puanla grupta lider çıktı. Rusya ise ev sahibi olması nedeni ile FİFA 2018 Dünya Kupası'na doğrudan katılım hakkı kazanmıştı. Rusya Fransa maçı 27 Mart Salı günü saat 18.50'de başlayacak ve Uçankuş TV'den naklen yayınlanacak.

UÇANKUŞ TV CANLÍ ŞİFRESİZ İZLE!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.