comScore

Twitter'da tweet düzenleme özelliği geldi mi? (Tweet düzenleme ne zaman gelecek?)

05 Şubat 2019, Salı 12:36
Twitter'da tweet düzenleme özelliği geldi mi? (Tweet düzenleme ne zaman gelecek?)

Twitter'da milyonlarca kullanıcının merakla beklediği tweet düzenleme özelliğiyle ilgili açıklama yapıldı. Twitter tweet düzenleme özelliği ne zaman başlayacak, twitter tweet düzeltme özelliği nasıl olacak, tweet düzenleme seçeneği var mı gibi merak edilen soruların yanıtlarını derledik.

Twitter'da tweet düzenleme, tweet düzenleme nasıl yapılır, tweet düzenleme özelliği, tweet düzenleme özelliği ne zaman gelecek, Twitter tweet düzenleme özelliği nasıl olacak, tweet düzenleme özelliğini kullanmak, tweet düzenleme aktif mi, tweet nasıl düzeltilir, tweet imla hatası düzeltme özelliği geldi mi, twitter'da tweetlerde imla hatasını nasıl düzeltebiliriz şeklindeki aramaların yanıtları belli oldu. 
 

Tweet düzenleme özelliği geldi mi? Tweet düzenleme ne zaman gelecek?


Twitter'da birçok kişinin uzun zamandır merakla beklediği tweet düzenleme özelliğinin aktif hale getirileceği belirtildi. Twitter kullanıcılarının yaptığıkları paylaşımlardaki imla hatalarını giderebilme adına tweeti silmeden düzenltme imkanını sağlayacak bu özelliğin bir süre sonra yayına gireceği ifade edildi. Twitter CEO'su Jack Dorsey, tweet düzenleme özelliğiyle ilgili uzun süren toplantılar yapıldığını ve bu özelliğe karşı çıkanların olmasına rağmen ortak kararla tweet düzenleme özelliğinin siteye eklenmesi konusunda fikir birliğine varıldığını açıkladı. 

TWITTER TWEET DÜZENLEME NE KADAR SÜREDE OLACAK?
Twitter CEO'su Jack Dorsey, tweet düzenleme özelliğiyle ilgili en önemli detayı da açıkladı. Buna göre kullanıcılar, düzeltmek istedikleri tweeti 5 ile 30 saniye arasında düzeltme imkanına sahip olacak. 30 saniyenin üzerine çıkan paylaşımları düzeltme imkanı ortadan kalkacak. 

TWEET DÜZENLEME HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)