comScore

Twitter'da #tamam etiketi nedir? #tamam ne anlama geliyor? (T A M A M TT oldu mu?)

08 Mayıs 2018, Salı 16:54
Twitter'da #tamam etiketi nedir? #tamam ne anlama geliyor? (T A M A M TT oldu mu?)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Tamam" açıklaması sonrası sosyal medyada #tamam etiketi TT oldu. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması neydi? Muharrem İnce Tamam tweeti attı mı? Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a #tamam tweetiyle yanıt geldi.

Twitter'da #tamam etiketi trend topic oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının ardından sosyal medyada #tamam etkiketi bir anda yayılmaya başladı. Meral Akşener, Muharrem İnce tamam tweetleri attı mı? #tamam etiketi ne anlama geliyor? İnsanlar neden #tamam tweetleri paylaşıyor?
 

Twitter'da #tamam etiketi neden popüler oldu? #tamam etiketinin anlamı ne?


Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugün AKP'nin grup toplantısında “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” ifadesini kullandı. Erdoğan'ın bu açıklaması sonrası çok sayıda Twitter kullanıcısı Erdoğan'a “Tamam” mesajı gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasının ardından CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "Vakit Tamam" şeklinde paylaşım yaptı. İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener de "T A M A M" şeklinde tweet attı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"