comScore

Twitter çöktü mü? (24 Haziran 2018 Pazar) Twitter'a en hızlı nasıl girerim? İnternet neden yavaş? (24 Haziran)

24 Haziran 2018, Pazar 18:25
Twitter çöktü mü? (24 Haziran 2018 Pazar) Twitter'a en hızlı nasıl girerim? İnternet neden yavaş? (24 Haziran)

Twitter'da sorun mu var? Twitter ve internete girmekte yavaşlık mı yaşıyorsunuz? Twitter neden yavaş? Twitter'a ne oldu? Twitter çöktü mü? 24 Haziran 2018 seçim günü vatandaşlar twitter ve internette yavaşlık yaşayınca hızlı bir şekilde twitter'a giriş sağlamak için bu aramaları yapmaya başladılar. Twitter'a en hızlı şekilde girmek için detaylar haberimizde. 

24 Haziran seçim günü twitter ve internette yavaşlık yaşayan vatandaşlar özellikle twitter'a girmekte büyük sorun yaşamaya başladı. 24 Haziran seçim sonuçlarını twitter ve internet ortamından takip etmek isteyen vatandaşlar twitter'a girmekte zorluk yaşadı. Bu doğrultuda binlerce vatandaş Twitter'a nasıl girerim? Twitter'da sorun mu var? Twitter neden yavaş? Twitter'a giriş yapmak için ne yapmalıyım? şeklinde arama yapmaya başladılar. 24 Haziran 2018 seçim günü twitter ve internete kolay bir şekilde giriş yapmak için detaylar haberimizde. 


Twitter'a nasıl girerim? (24 Haziran 2018 twitter'a giriş)


24 Haziran 2018 Pazar seçim gününde twitter ve internetin yavaşlamasının ardından internete kolay giriş sağlamak isteyenler için çözüm basit. Twitter ve internette yavaşlık yaşıyorsanız, Chrome tarayıcınız üzerine "Zenmate" uzantısını ekleyerek twitter'a kolayca giriş sağlayabilirsiniz. Peki Zenmate'yi nasıl yüklerim? Zenmate'yi aşağıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza indirdikten sonra tarayıcınız üzerinden sağ üstteki zenmate sembolünü aktif ediyor, üyeliğiniz yoksa ücretsiz alıyorsunuz. Bu şekilde hem twitter, hem de internette hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz. 


 

Twitter nedir?


Twitter, popüler bir paylaşım sitesi olmasının yanı sıra insanlar arasında network olanağı sağlayan basit bir arayüze sahip anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Twitter'a girdiğinizde bir sayfa ile karşılaşırsınız. Burada “Log In”  yani “Giriş” yazan butona tıklamanız gerekir. Eğer üyeyseniz kullanıcı adı / e posta ve şifre bilgilerinizi yazarak Twitter'a giriş yapabilirsiniz. Fakat Twitter'a üye değil iseniz hemen altında yer alan “Kaydol” seçeneği mevcuttur. Görüldüğü üzere erişimi son derece kolaydır.
ZENMATE YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.