comScore

TV8'den ayrılan 3 Adam'dan hayranlarına müjde! 'Çok yakında...'

21 Temmuz 2017, Cuma 20:12
TV8'den ayrılan 3 Adam'dan hayranlarına müjde! 'Çok yakında...'

İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler'in oluşturduğu 3 Adam TV8 ile yollarını ayırdıktan sonra hayranlarına yeni bir müjde verdi. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve 3 Adam Programı'nın yeni sezonda ekranlarda olmayacağının açıklanmasının ardından bu kararın perde arkası belli oldu. Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu '3 Adam' programı yeni sezonda ekranlarda olmadığı daha öce duyurulmuştu. 3 Adam'ın neden TV8 ekranlarına veda ettiği ise belli oldu. 


TV8'de 3 Adam yayından kalktı mı?


Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanıdığımız Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu '3 Adam' programı yeni sezonda ekranlarda olmadığı daha öce duyurulmuştu. Bu haberden sonra 3Adam'ın hayranları hayal kırıklığına uğramıştı Ama Oğuzhan Koç son olarak yaptığı  sosyal medya paylaşımı ile yüzleri güldürdü. 

3 ADAM'DAN RESMİ AÇIKLAMA!
Soranlara, sormayanlara; 

Girişimci ruhumuza karşı koyamayıp, kendi projelerimizi yapabilmek adına 3 ADAM Yapım'ı kurduk. Bu yüzden Acun Medya ve TV8'den yeni sezonda affımızı istedik. Yeni ve güzel şeylerin hazırlığındayız. 3 Adam Talko Show'u da doğru zamanda doğru yerde sizlerle buluşturacağız. 

Duyanlara, duymayanlara duyurulur. 
3 ADAM


Eser Yenenler kimdir?


Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa'da doğdu. 11 yaşında tiyatroya başladı. İlk ve ortaokulu Bursa'da okudu, Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi'nde okuyan Eser Yenenler, daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu'nda, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda, İstanbul Akademi Hayat'ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği BKM Mutfak'ta yer aldı.


 

Oğuzhan Koç kimdir?


Oğuzhan Koç (d. 13 Mayıs, 1985, Refahiye, Erzincan ), Türk oyuncu ve müzisyen.

13 Mayıs 1985'te Erzincan'ın Refahiye ilçesinde dünyaya geldi. Bursa Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü'nde okudu. Şu anda İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde kaydı bulunmaktadır. 2013 yılında Ben Hala Rüyada adlı albüm çıkarmıştır.

Küçük yaşlarından itibaren sahne sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında BKM Atölye Oyuncuları arasına katılmıştır. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde rol almıştır. Söz ve müziği kendisine ait olan "Gül ki Sevgilim" adlı şarkıyı Ferhat Göçer'e vermiş Gülben Ergen'in "Uzun Yol Şarkıları" albümünde söz ve bestesi kendisine ait olan Giden Günlerim Oldu şarkısına albümde ve klipte eşlik etmiştir. 31 Aralık 2009 tarihinde Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatral komedide söylediği "Domuz Gribi Ol İnşallah" adlı şarkısıyla büyük beğeni toplamıştır. 2010 yılında BKM Mutfak oyuncularının yazıp yönettiği Çok Filim Hareketler Bunlar adlı filmde rol almış ve 17. Kral Müzik Ödülleri'nde filmin müzikleriyle 'En İyi Film Müziği' ödülüne layık görülmüştür.



İbrahim Büyükak kimdir?


İbrahim Büyükak, (d. 20 Ağustos 1983, İstanbul), Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. BKM Mutfak ekibine katılan son üyelerden biridir. 2013'te 3+1 programıyla Mayıs ayında eser yenenler ve Oğuzhan Koç ile bir gece şovuna başladılar. Acun Ilıcalı'nın programı satın alması üzerine program 5 Ekim 2013 tarihinden itibaren 3 adam adıyla devam etmektedir.

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.