comScore

Tuvana Türkay, Alper Potuk'u terk etti (Tuvana Türkay kimdir?)

17 Nisan 2018, Salı 11:14

Tuvana Türkay, Alper Potuk ayrılığı. Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'un Tuvana Türkay tarafından terk edildiği iddia edildi. Tuvana Türkay'ın Alper Potuk'u terk etme nedeni. Tuvana Türkay Alper Potuk ayrılığında tüm gelişmeler haberimizde.

FutbolArena- Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Alper Potuk uzun süredir birlikte olduğu Tuvana Türkay'dan tarafından terk mi edildi. Tuvana Türkay Alper Potuk ayrıldı mı? Tuvana Türkay, Alper Potuk ayrılığı gündeme bomba gibi düştü. Tuvana Türkay'ın Fenerbahçeli Alper Potuk'u terk ettiği iddia ediliyor.


Tuvana Türkay, Alper Potuk'u terk mi etti?


Günaydın Gazetesi'nden Yüksel Yavuz'un iddiasına göre Tuvana Türkay Fenerbahçeli Alper Potuk'u terk etti. Terk edilme nedeni ise Fenerbahçe'nin başarılı orta saha oyuncusu Alper Potuk'un geçtiğimiz günlerde evinde bir parti düzenlemesi olduğu belirtildi. Tuvana Türkay sevgilisi Alper Potuk'u aradı ancak ulaşamadı. Alper Potuk'un evine giden Tuvana Türkay'a kapıyı çaldı ancak açan olmadı. Bunun üzerine oyuncu Tuvana Türkay bahçeden dolaşıp evin içine girince sevgilisi Alper Potuk'u eğlence sırasında yakaladı. Alper Potuk durumu açıklamaya çalışsa da Tuvana Türkay ilişkiyi orada bitirdi.
 

Fenerbahçeli Alper Potuk - Tuvana Türkay aşkı


Fenerbahçeli Alper Potuk'un birlikte olduğu Tuvana Türkay arasında gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı. StarTV'de yayınlanan "Duymayan Kalmasın" programındaki habere göre, Alper Potuk, Tuvana Türkay'a "Şampiyon olursak evlenelim" dedi ve Tuvana Türkay da bu teklifi kabul etti. Ancak Fenerbaahçe'nin ligde üst üste yaşadığı puan kayıplarının ardından şampiyonluk yarışında çok geride kalmasıyla birlikte Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a şok bir tepki geldi.

"BİLEREK Mİ KÖTÜ OYNUYORSUN?"
Tuvana Türkay, 1 ay önce kendisine "Şampiyon olursak evlenelim." diyen Alper Potuk'a "Bilerek mi kötü oynuyorsun?" diye kızdı. Bu yaşanan diyalogun ardından Alper Potuk'un Tuvana Türkay'a "Tamam ilk 5 olursak diye yenileyelim bu teklifi." diyerek ikna ettiği iddia edildi.


Alper Potuk'un sevgilisi Tuvana Türkay kimdir? 


Tuvana Türkay 3 Ekim 1990 İstanbul doğumlu. Tuvana Türkay, Bulgaristan gözmeni Rizeli bir annenin kızı olarak dünyaya geldi. Tuvana Türkay oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri aldı. Tuvana Türkay, 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde rol aldı ve son olarak 2015 yılında Güvercin Uçuverdi filminde oynadı. Tuvana Türkay Instagram paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.