comScore

Türkiye-Tunus maçında Cenk Tosun çıldırdı!

01 Haziran 2018, Cuma 22:44
Türkiye-Tunus maçında Cenk Tosun çıldırdı!

Türkiye A Milli Takımı'mızın Tunus ile oynadığı hazırlık karşılaşmasında tatsız bir olay yaşandı. Cenk Tosun tribünde ailesi ile tartışan bir grup taraftar ile sert bir şekilde tartışma yaşadı.

FutbolArena - Türkiye A Milli Takımı'mız Tunus ile oynadığı özel hazırlık karşılaşmasında tatsız bir olay ile karşılaştı. Everton forması giyen milli yıldızımız Cenk Tosun karşılaşma sırasında taraftarlar ile tartıştı ve adeta çileden çıktı.


Cenk Tosun, Tunus maçında taraftar ile kavga etti


Türkiye A Milli Takımı'mız Tunus ile hazırlık mücadelesi kapsamında karşı karşıya gelirken Everton'un golcü oyuncusu Cenk Tosun bir anda tribün ile gerginlik yaşadı. Oyunun durması ile saha karışırken Cenk Tosun'un tribünler bulunan bir gruba sert şekilde tepki gösterirken el kol hareketi yaptığı görüldü.


Cenk Tosun tribün ile neden kavga etti?


Cenk Tosun'un bir grup taraftar ile tartışmasının sebebi ise ailesi. Cenk Tosun'un ailesi yakılan meşale yüzünden tribünde bir grup taraftar ile tartışınca milli yıldız adeta çılgına döndü. Cenk Tosun kulübeden çıkarak babası ve ailesi ile tartışan gruba sert tepki gösterdi. Yaşanan bu olayın üzerinde Cenk Tosun kariyerinde ilk defa kırmızı kart gördü. 

CENK TOSUN, TFF YETKİLİLERİNDEN ÖZÜR DİLEDİ
Olay sonrasında Cenk Tosun'un ailesinin yanına TFF Başkanvekili Ali Dürüst ve Şeref Yalçın geldi. Cenk Tosun, 90 dakika bitiminde, TFF yetkilileri ile birlikte hakem odasına giderek özür diledi. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.