comScore

Türkiye-Sırbistan final maçı saat kaçta, hangi kanalda? (Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası finali)

08 Eylül 2019, Pazar 14:08
Türkiye-Sırbistan final maçı saat kaçta, hangi kanalda? (Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası finali)

Türkiye, Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan ile karşı karşıya gelecek. Türkiye-Sırbistan final maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası finali hakkında merak edilenler haberimizde.

FutbolArena - Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye ile Sırbistan karşı karşıya gelecek. Filenin Sultanları tarihi maç öncesi Polonya'yı mağlup ederek adını finale yazdırmıştı. Tüm Türkiye'yi heyecanlandıran Filenin Sultanları, Sırbistan'ı devirerek tarih yazmak için mücadele edecek. Türkiye-Sırbistan final maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası finali hakkında merak edilenler haberimizde.
 

Türkiye-Sırbistan final maçı şifresiz mi?


Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye için tarihi bir gün yaşanacak. Türkiye-Sırbistan final maçı öncesi tüm ülke nefeslerini tuttu. Mücadelesiyle büyük alkış toplayan Filenin Sultanları bu kez kupayı kaldırmak için savaşacak. Türkiye, 8 Eylül 2019 Pazar günü saat 19:30'da Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan ile karşı karşıya gelecek. Bu tarihi mücadele TRT Spor kanalından canlı ve şifresiz yayınlanacak.

Milli Takımlar resmi hesabı, "Haydi Filenin Sultanları! Şimdi şampiyonluk zamanı! Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası finalinde saat 19.30'da Sırbistan ile karşılaşacak Milli Takımımıza yürekten başarılar dileriz." paylaşımı yaparak dev final öncesi destek mesajı verdi.
 

Türkiye - Polonya Kadın Voleybol mücadele özeti


Giovanni Guidetti yönetimindeki A Milli Kadın Voleybol Takımı'mız, Avrupa Şampiyonası yarı final mücadelesinde Polonya ile karşı karşıya geldi. Kadın Voleybol Takımı'mız, Polonya ile oynadığı mücadeleyi 3-1 kazanarak adını finale yazdırdı.
İlk seti 25-17 kazanan millilerimiz, ikinci seti zorlanmadan 25-16'lık skor ile kazandı. Üçüncü sette Polonya'yı durduramayan Kadın Voleybol Takımı'mız son seti 25-18 skor ile mağlup etti ve 16 yıl aradan sonra adını finale yazdırdı.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)