comScore

Türkiye'nin kara sınırı en uzun olan ülke hangisi? (Türkiye'nin hangi ülkeyle kara sınırı daha uzun?)

11 Ağustos 2018, Cumartesi 20:42
Türkiye'nin kara sınırı en uzun olan ülke hangisi? (Türkiye'nin hangi ülkeyle kara sınırı daha uzun?)

Türkiye'nin hangi ülkeyle olan kara sınırı daha uzundur? Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu. 

FutbolArena - ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster'de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 

 

ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 

Türkiye'nin hangi ülkeyle olan kara sınırı daha uzundur?
Ermenistan
Gürcistan
Yunanistan
Bulgaristan
Doğru cevap: Ermenistan

FutbolArena haber turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.