comScore

Türkiye'nin ilk ve tek spor & blockchain eğitimi başlıyor

22 Mart 2024, Cuma 20:01
Türkiye'nin ilk ve tek spor & blockchain eğitimi başlıyor

Socios.com Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile Türkiye'nin ilk ve tek spor endüstrisi & blockchain içerikli akademik eğitim programının üçüncüsü başlıyor.

Türkiye'nin ilk ve tek spor endüstrisi & blockchain içerikli akademik eğitim programının üçüncüsü başlıyor. Socios.com Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek “Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği” isimli sertifikalı eğitim programında spor endüstrisinin değişen ve dijitalleşen teknolojilerile ile blockchain'in spordaki geleceği konuşulacak. 

Futbol başta olmak üzere spor endüstrisinin farklı branşlarında ve blockchain alanında kariyer yapmak isteyen gençlerin ücretsiz olarak katılacağı eğitim programı sonrasında katılan kişilere sertifika da verilecek.  
ÜCRETSİZ EĞİTİM PROGRAMI 16 NİSAN'DA BAŞLIYOR

25 farklı ülkeden, 100'den fazla global iş ortağı bulunan dünyanın en büyük taraftar etkileşim platformu Socios.com, Türkiye'de spora ve dijital teknolojilere yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Socios.com Türkiye,  Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile blockchain ve spor alanında kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik ücretsiz eğitim programının üçüncüsü 16 Nisan'da başlıyor. 

Alanında birbirinden değerli profesyonellerin ve akademisyenlerin eğitmen olarak yer alacağı bu programda spor endüstrisinin geleceği, değişen ve dijitalleşen dünyanın yeni pazarlama ve iletişim trendleri, blockchain dünyasındaki iş modelleri, NFTler, Metaverse dünyası ve Fan Tokenlar gibi farklı birçok konuda dersler yer alacak. 

EĞİTİM PROGRAMINA NASIL KAYIT OLUNUR?

Eğitim programı, 16 Nisan - 4 Haziran tarihleri arasında, hafta içi Salı günleri saat 19.00 - 21.00 saatleri arasında, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde gerçekleşecek. Program sonunda tüm katılımcılara Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi tarafından özel  bir sertifika verilecek. Programa kayıt olmak isteyen öğrenciler Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları'nın web sayfasından başvurabilecekler. 

SOCIOS.COM TÜRKİYE KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ SEMA TUĞÇE DİKİCİ, EĞİTİM PROGRAMI HAKKINDA KONUŞTU

Programın eğitmenleri arasında yer alan Socios.com Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü ve Spor Yöneticiliği Bölümü Öğretim Görevlisi Sema Tuğçe Dikici, Kadir Has Üniversitesi ile bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek eğitim programı hakkında şu ifadeleri kullandı: 

“Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek Türkiye'nin ilk ve tek spor&blockchain içerikli akademik eğitim programında spor endüstrisinde kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik eğitimlerimiz olacak. Amacımız hızla değişen ve dijitalleşen spor endüstrisinin trendlerini, geleceğin mesleklerini, blockchain dünyasını gençlerle konuşmak. Bu yüzden alanında uzman profesyonelleri ve akademisyenleri eğitim programımızda ağırlayacağız. Bu sene üçüncüsü gerçekleşecek programın ilk 2 programda olduğu gibi verimli geçeceğini umuyoruz.” 

Sporun dijitalleşme ve blockchain teknolojileri ile olan yol arkadaşlığının bu alanda kariyer yapmak isteyen gençlerimize de yeni iş olanakları sağlayacağının bilincindeyiz. Socios.com olarak, öğrenme ve eğitimi şirketimizin en önemli değerlerinden biri olarak kabul etmekle birlikte, bu alanda topluma katma değer yaratacak iş birliklerini de hayata geçirmeye devam ediyoruz.  Geçtiğimiz yıl gençlere spor yöneticiliği, spor ekonomisi, spor pazarlaması gibi temel dersler eşliğinde sporun dijital dünyanın yeni trendleri konusunda eğitim vermek üzere Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi ile güçlerimizi birleştirmiş ve çok güzel bir eğitim programını hayata geçirmiştik. Bu yıl ikincisi için geri sayımı başlattık. Umarım ilkinde olduğu gibi verimli ve interaktif bir akademik eğitim programı olur.”

EMİR GÜNEY: "GENÇLERİN YOL HARİTASINA IŞIK TUTACAK"

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü Emir Güney ise “Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği” programı hakkında şunları söyledi: 

‘‘Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği' sertifika programımız ile bu yıl da değerli hocalarımız ve sektörde uzmanlaşmış profesyonelleri öğrencilerle buluşturacağız. Dijital inovasyon, yapay zeka, yeni iletişim teknolojileri ve blockchain sporun geleceğine yön verecek dinamikler. Bizler de bu alanda kariyer yapmak isteyen gençlerin yol haritalarına ışık tutacak bir eğitim programı organize ettik. Ücretsiz olarak verilen bu programın, spor dünyasında da pozitif bir değer yaratacağına eminim.''

Başvuru ve diğer detaylar için : https://scm.khas.edu.tr/programlar/dijital-donusum-ve-spor-endustrisinin-gelecegi/

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!