comScore

Türkiye'de, Kosova maçı öncesi sakatlık şoku! Selçuk İnan ve Harun Tekin...

08 Haziran 2017, Perşembe 21:03
Türkiye'de, Kosova maçı öncesi sakatlık şoku! Selçuk İnan ve Harun Tekin...

Taktik Antrenman sırasında Selçuk ile çarpışan kaleci Harun kısa süreli sakatlık yaşadı

FutbolArena - A Milli Futbol takımımız Kosova ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Millilerin Slovenya'da gerçekleştirdiği kampta son taknik antrenmanda kısa süreli bir sakatlık yaşandı. Antrenman sırasında Galatasaraylı Selçuk İnan ile çarpışan Bursaspor kalecisi Harun Tekin kısa süreli bir sakatlık yaşadı. 


Kosova - Türkiye maçı öncesi milli takımda sakatlık


2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde grupta deplasmanda Kosova ile karşılaşacak olan A Milli takım hazırlıklarını sürdürüyor. Slovenya'da devam eden kamp çalışmalarında son taktik antrenman basına açık olarak gerçekleştirdi. 

Öte yandan basına açık olan taknik antrenman sırasında kısa süreli bir sakatlık şoku yaşandı. Selçuk İnan ile çarpışan Bursaspor kalecisi Harun Tekin kısa süreli bir sakatlık yaşadı. Yapılan müdahalelerin ardından Harun'un önemli bir sorunu olmadığı ve antrenmana kaldığı yerden devam ettiği öğrenildi. 
BİLAL MEŞE DE ANTRENMANDA!

Öte yandan Makedonya ile oynanan hazırlık maçının ardından milli takım uçağında Arda Turan tarafından saldırıya uğrayan Bilal Meşe de basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmana katıldı. 

Milli Takımla ilgili son dakika gelişmelerine Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (19 Şubat 2020)