comScore

Türkiye Ukrayna maçı ne zaman? Türkiye - Ukrayna maçı nerede oynanacak?

08 Kasım 2018, Perşembe 17:28
Türkiye Ukrayna maçı ne zaman? Türkiye - Ukrayna maçı nerede oynanacak?

A Milli Futbol Takımımızın Ukrayna ile yapacağı özel maçın nerede oynanacağı belli oldu. Türkiye - Ukrayna hazırlık maçı ne zaman oynanacak? Türkiye- Ukrayna karşılaşması neden Türkiye'ye alındı? Türkiye - Ukrayna maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? 

FutbolArena - A Milli Futbol Takımımız, Ukrayna ile özel maçta karşı karşıya gelecek. Önümüzdeki hafta liglere verilecek arayla birlikte milli mesai başlayacak. A Milli Futbol Takımının Ukrayna ile oynayacağı özel maçın detayları belli oldu. Türkiye - Ukrayna maçı neden Türkiye'ye alındı.
 

Türkiye - Ukrayna maçının Antalya'ya alınma sebebi


TFF'den yapılan açıklamada A Milli Futbol Takımımızın Ukrayna ile 20 Kasım 2018 Salı günü yapacağı özel karşılaşma Antalya'da oynanacak. Türkiye ve Ukrayna Futbol Federasyonları, karşılıklı anlaşarak Ukrayna'nın Dnipro kentinde beklenen kötü hava koşulları nedeniyle müsabakanın Antalya Stadyumu'nda yapılmasına karar verdi. Milliler, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup müsabakasında ise İsveç ile 17 Kasım 2018 Cumartesi günü Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda saat 20.00'de karşı karşıya gelecek.
 

Türkiye - Ukrayna maçı nerede oynanacak? Türkiye - Ukrayna maçı ne zaman, saat kaçta hangi kanalda?


 A Milli Futbol Takımımız, Ukrayna ile 20 Kasım Salı günü saat 20.30'da karşılaşacak. Mücadelenin şu an için yayıncı kuruluşu belli değil. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.