comScore

Türkiye - İzlanda maçında taraftarların heyecanı

06 Ekim 2017, Cuma 20:48
Türkiye - İzlanda maçında taraftarların heyecanı

Türkiye-İzlanda 2018 Dünya Kupası grup eleme maçı öncesinde Eskişehir Yeni Stadyumu önünde heyecanlı bekleyiş sürüyor.

FutbolArena - Türkiye - İzlanda maçı için saatler öncesinden stadyum çevresini doldurmaya başlayan taraftarlar, maç saatini çeşitli etkinliklerle eğlenerek bekliyor.

Türkiye'nin dört bir yanından Eskişehir'e gelen milli takım sevdalıları, galibiyetten emin olduklarını dile getirdiler.


Türkiye - İzlanda maçı öncesi Eskişehir'de son durum


Maça Kütahya'dan gelen Öncül Günyeli, milli takıma güveninin sonsuz olduğunu ve Eskişehir'de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. Eskişehirlilere verdikleri destek için teşekkür eden Günyeli, "Milli takım için her şeyimizi veririz. Görüyorsunuz her şeyimizi milli takımlı. Milli takımı sevmeyen bizden değildir. 2-1 gibi bir sonuç bekliyorum. Beşiktaşlı olduğum için Cenk Tosun atar diyorum ama kim atarsa atsın sonuçta Türkiye kazansın" şeklinde konuştu.
"YENMEK İÇİN GELDİK"

Sögüt'ten ailesi ile birlikte maça gelen Şamil Kargacıoğlu, zafere olan inancının tam olduğu vurgulayarak, "Yenmemiz lazım. Yenmek için geldik. İnşallah 3-1, 4-1 gibi bir skorla yeneceğiz. Bir Beşiktaşlı olarak Cenk Tosun'dan gol bekliyorum. Allah'ın izniyle bu akşam yeneceğiz. Finlandiya'yı da yeneceğiz. Rusya'ya da gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Eskişehir'de yaşayan ve milli maç için saatler öncesinden stada gelen Sezgin Ballıcalı da bu heyecanı yaşamanın ayrı bir haz olduğunu belirtilerek, şunları kaydetti:

"2-1 BİTEBİLİR"

"Bence çok güzel olacak. Eskişehir zaten bunun atmosferini veriyor. Hırvatistan maçında da gördük. Futbolcularımızın gününde olduğuna inanıyorum. İzlanda'yı yenmememiz için bir neden yok. 2-0 olabilir. 2-1 olabilir. Burak ve Cenk'in gol atacağını düşünüyorum."

80 MİLYONUN PANKARTI

Eskişehir'de taraftarlarımız 80 milyonun kalbinden geçen dev pankartı maç öncesinde açtı... Ay-yıldızlı ekibimizde yaşanan son dakika gelişmelerini takip etmek için Milli Takım Haberleri özel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)