comScore

Türkiye - İzlanda maçı biletleri karaborsada! Çılgın fiyat...

05 Ekim 2017, Perşembe 18:52
Türkiye - İzlanda maçı biletleri karaborsada! Çılgın fiyat...

Türkiye - İzlanda maçı biletleri karaborsada! Eskişehir'de oynanacak olan zorlu mücadele öncesi yaklaşık 300-400 civarı bilet kaldı. 

FutbolArena Özel - A Milli Takım, 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde İzlanda maçına odaklandı. Eskişehir'de oynanacak olan Türkiye - İzlanda maçına taraftarların da yoğun ilgisi var. Karaborsaya düşen biletler oldukça yüksek fiyattan satılmaya başlandı. 


Türkiye - İzlanda maçı bilet fiyatları


Türkiye - İzlanda maçı öncesi Eskişehir'de biletlere yoğun ilgi, biletlerin karaborsaya düşmesine neden oldu. Türkiye A Milli Takımının, 2018 Dünya Kupasına katılmak adına çıkacağı en kritik maçlardan biri olan İzlanda karşılaşmasının biletleri tükenme noktasına geldi.

Yaklaşık 300-400 bilet kalırken, Eskişehir'de esnaf, öğrenciler ve vatandaşlar Türkiye-İzlanda maçının biletlerinin karaborsada satıldığı ortaya çıktı. 15-20 TL olan biletlerin karaborsa 150 TL'ye satıldığı belirtildi.
 

Türkiye - İzlanda maç haberleri


2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde Türkiye - İzlanda maçı öncesi İzlanda kalecisi Haldorsson ülke basınına yaptığı açıklamada kendileri açısından tarihlerinin en önemli maçına çıkacaklarını söyledi.
İzlandalı file bekçisi yaptığı açıklamada, "Bu maçın öneminii anlatmaya gerek yok. Dünya Kupası yolunda İzlanda futbol tarihinin belki de en önemli maçı olacak. Çok iyi konsantre olduk. Tek amacımız var, o da kazanmak. Beraberliği düşünmüyoruz bile. Çünkü kazanırsak rakibimizi devre dışı bırakacağımızı biliyoruz. Aynı şeklide önümüz açılacak. Umarım çalışmalarımızın karşılığını alır ve kazanan taraf biz oluruz." ifadelerini kullandı.

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)