comScore

Türkiye - Bosna Hersek canlı şifresiz izle (Türkiye Bosna Hersek TRT 1 canlı)

11 Ekim 2018, Perşembe 19:10
Türkiye - Bosna Hersek canlı şifresiz izle (Türkiye Bosna Hersek TRT 1 canlı)

Türkiye - Bosna Hersek maçı saat kaçta, Türkiye - Bosna Hersek hangi kanalda, Türkiye - Bosna Hersek canlı izle, Türkiye - Bosna Hersek şifresiz yayın, Türkiye - Bosna Hersek şifresiz izle gibi seçeneklerin yanıtları haberimizde.

FutbolArena - Türkiye A Milli Takımı'mız hazırlık maçı kapsamında bu akşam Bosna Hersek ile karşı karşıya gelecek. Türkiye - Bosna Hersek maçı hangi ne zaman, hangi kanalda? Türkiye - Bosna Hersek maçı canlı şifresiz izle. Türkiye - Bosna Hersek maçı ilk 11'leri. Türkiye - Bosna Hersek mücadelesi öncesinde tüm detaylar haberimizde.


Türkiye - Bosna Hersek maçı ne zaman, saat kaçta hangi kanalda? 


Bosna Hersek A Milli Futbol Takımı, yarın Türkiye ile yapacağı hazırlık maçı için Trabzon'a geldi. Saraybosna'dan uçakla Trabzon'a gelen Bosna Hersek kafilesi, havalimanından kara yoluyla maçın oynanacağı Rize'ye hareket etti. Türkiye ile Bosna Hersek arasında Çaykur Didi Stadı'nda oynanacak mücadele, saat 20.30'da başlayacak. Mücadele TRT 1 ekranlarından naklen yayınlanacak.


Türkiye - Bosna Hersek maçı ilk 11'leri


Türkiye: Sinan Bolat, Şener, Kaan, Çağlar, Ömer Bayram, Mahmut, Okay, Oğuzhan, Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Enes Ünal

Bosna Hersek: Sehic, Todorovic, Sunjic, Zukanovic, Civic, Besic, Visca, Pjanic, Duljevic, Saric, Dzeko
 

TÜRKİYE - BOSNA HERSEK MAÇINI CANLI İZLE 


Türkiye - Bosna Hersek aralarında oynadığı maçlar


Türkiye ve Bosna Hersek bugüne kadar 5 kez karşı karşıya geldi. Bu mücadelelerin 2'sini Milliler kazanırken 2'sinde gülen taraf Boşnaklar oldu. İki ülke arasındaki 1 maç da beraberlikle sonuçlandı. İki takım 2009 yılından sonra ilk kez karşı karşıya gelecek.
Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.