comScore

Türkiye - Bosna Hersek TRT 1 canlı izle (Milli maç hangi kanalda?)

11 Ekim 2018, Perşembe 20:07
Türkiye - Bosna Hersek TRT 1 canlı izle (Milli maç hangi kanalda?)

Türkiye - Bosna Hersek maçı hangi kanalda? Türkiye - Bosna Hersek maçı saat kaçta, hangi kanalda? Türkiye A Milli Takımımız bu akşam Bosna Hersek ile özel hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya gelecek. Türkiye - Bosna Hersek maçı hangi kanalda? Türkiye Bosna Hersek maçı izle. Türkiye Bosna Hersek canlı şifresiz izle seçenekleri haberimizde. 

FutbolArena - Türkiye - Bosna Hersek maçı hangi kanalda? Türkiye - Bosna Hersek maçı saat kaçta? Türkiye ile Bosna Hersek Milli Takımları bu akşam hazırlık müsabakası kapsamında karşı karşıya gelecek. ürkiye - Bosna Hersek maçı ilk 11'leri. Türkiye - Bosna Hersek mücadelesi öncesinde tüm detaylar haberimizde.


Türkiye - Bosna Hersek maçı hangi kanalda?


Yeni jenerasyon ile çıkış arayan milli takımımız bu akşam Bosna Hersek karşısında önemli bir sıvan verecek. Türkiye - Bosna Hersek maçı hangi kanalda? Türkiye - Bosna Hersek maçı  bu akşam saat 20:30'da oynanacak. Türkiye - Bosna Hersek maçı TRT 1 ekranlarından canlı yayınlanacak.

Türkiye - Bosna Hersek maçı ilk 11'leri


Türkiye: Sinan Bolat, Şener, Kaan, Çağlar, Ömer Bayram, Mahmut, Okay, Oğuzhan, Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Enes Ünal

Bosna Hersek: Sehic, Todorovic, Sunjic, Zukanovic, Civic, Besic, Visca, Pjanic, Duljevic, Saric, Dzeko
 

TÜRKİYE - BOSNA HERSEK MAÇINI CANLI İZLE 


Türkiye - Bosna Hersek aralarında oynadığı maçlar


Türkiye ve Bosna Hersek bugüne kadar 5 kez karşı karşıya geldi. Bu mücadelelerin 2'sini Milliler kazanırken 2'sinde gülen taraf Boşnaklar oldu. İki ülke arasındaki 1 maç da beraberlikle sonuçlandı. İki takım 2009 yılından sonra ilk kez karşı karşıya gelecek.
Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.