comScore

"Türk Telekom Stadı'nda çalan şarkıya Şenol Güneş karar verdi"

20 Kasım 2019, Çarşamba 21:16

A Milli Takımdan Sorumlu Yönetici Selim Soydan, Şenol Güneş'i anlattı. 

FutbolArena - A Milli Takımdan Sorumlu TFF Yöneticisi Selim Soydan, A Spor'a konuk oldu ve milli takımın Euro 2020 elemelerindeki başarısını anlattı. 

Şenol Güneş'in son derece çalışkan ve işine bağlı bir insan olduğunu söyleyen Selim Soydan, en önemli özelliğinin ise "Adaletli insan" olması dedi. 
"ŞENOL GÜNEŞ'İN NESİ KORKAK?"

Şenol Güneş'in nesi korkak? Bu takım sadece 3 gol yedi. Milli takımlar büyük işler başardı. Bundan sonra da başaracak. Şenol Güneş'in en büyük vasfını size söyleyeyim. Çok adaletli bir insan. Bütün futbolcular da bunun farkında. Oyuncu için en önemli faktördür.

"STATTA ÇALAN MÜZİKLERE DE O KARAR VERDİ"

Şenol hoca korkunç derecede işine bağlı bir insan. Şunu size söyleyebilirim. Sahada çalınacak müzikler var ya. Onlara bile karar veriyor. Son maç İzlanda maçında. Sahada çalınan müziklere kendisi karar verdi. Öylesine çalışkan bir insanla çalışıyorum. 

Şenol Güneş'in adaletli bir insan olduğunu söyleyen Selim Soydan, "Oyuncular da bunu biliyor. Burak üzerinden örnek vereyim. Şenol hoca, Beşiktaş yönetimine "Ben Burak'a kefilim." Hangi hoca ben kefilim diyebilir? Şenol Güneş adaletli bir adamdır. Bu yüzden oyuncular ona çok bağlı." ifadelerini kullandı. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"